Ai että hyvä reitti?

näin nussittiin

Mä kerron teille tosi hyvän paikan.
Olin tossa Kehä 3:llam, mutta en sano ettö missä siellä. Kyllähän te tiesätte, että siellä on tosi pitkät matkat pyöräteietä ja semmosta.
Niin siellä tulle mua vastaan yks pimu ja se on ihan poikki. Sanoo, että uhohti vesipullon himaan. No mä annoin sille mun omasta vesipullosta ja jäätiin siihen juttleen. ja kun se oli tosi nätti suttura niin mä pussasin sitä.
Ja kun ei pimulla ollu mitään pussamista vastaan, niin työnsin käden sisään sen housuihin ja sillä oli pillu ihan märkä.
Niin ei sitten muuta kun mentiin tien viereen pensaan taa niinku nussimaan.
Se oli tosi kivaa se! Mä annoin pimulle ja pimu antoi mulle telefoniinon numeron. Niin että sitten soitellaan!

1

382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ales turmelus!

      Viime sunnuntaina mä tapasin kans siellä Kehä 3:lla yhden pimun kun sanoi, että vesipullo unohtui kotiin. Mulla ei ollu mukana vettä, mutta mulla oli whiskyä, ja kyllä meni nopeeta vauhtia viski pimun kurkusta alas. Sanoin: "Kuis olis pienet panot?"
      Ette ikinä arvaa, mitä pikkuhuora vastasi!
      "Vittuun vai persereikään?"
      Niin sanoi!
      Kyllä ovat nykyajan nuoret naiset tosi turmeltuneita!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      35
      10519
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      124
      10099
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7911
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6304
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4862
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      54
      4669
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      114
      4021
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      123
      3381
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3097
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      217
      3016
    Aihe