Kun syöt broileria, ota ennen pöytään astumistasi vaatteet pois. Kanasta roiskuu kuitenkin aika huomattavasti rasvaa, jonka peseminen vaatteista on paljon työläämpää, kuin iholta. Ja muutenkin se antaa aterianautinnolle aivan oman säväyksensä..
Kana kannattaa nauttia alasti
NudeInfo
2
555
Vastaukset
- Realisti II
Ja kun on vaatteet pois, on sinunkin pervon helpompi tuikata sitä broileria ennenkuin syöt sen !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634591KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643522Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?642893- 1492841
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492684- 241923
- 241801
- 301656
- 1741630
- 421342