Mitenkä saan tehtyä "sekalaisista" kipaleista oman albumin?
Tumpelo
Kuukkeli10
2
319
Vastaukset
- 1stMacFinn
Helpointa lienee tehdä niistä sekalaisesta oma soittolista siihen iTunesin ikkunan vasempaan reunaan.
Toinen konsti on valita kaikki ne kappaleet, ottaa Arkisto-valikosta Näytä tietoja, Asetukset kohdassa Osana kokoelmaa ja Järjestäminen kohtaan Järjestä albumi kohtaan pistät sille kokoelmalle nimen.
Molemmilla tavoilla saat oman albumisi toimimaan myös iPodissa.- Kuukkeli10
Kiitoksia! Pitääpäs kokeilla. Todennäköisesti tuun tänne takasin huutelemaan kun meni pieleen :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1044041Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv552266Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731591Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko51014- 66824
- 20784
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117778- 39752
- 62748
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49738