missä baareissa on rovaniemen paras ja huonoin henkilökunta? kiinnostais tietää uutena minne suunnata ja mitä paikkoja välttää.
palvelu baareissa
uusi asukki
8669
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ei vissiin ole baareissa kävijöitä, vai onko kaikki baarit niin hyviä, ettei eroa voi tehdä...vai pitäiskö ostaa junalippu takaisin... =)
ja siellä on ainakin mielestäni mukavaa henkilökuntaa ja rento imapiiri.
Kiitos...pitänee käydä siellä ainakin. Itselle ei asiakaskunnan iällä ole niin suurta merkitystä, kunhan yli 18 ovat. =) Tällä iällä palvelu on tärkein kriteeri että baarissa viihtyy.
mennä Uittoon.
uitto on TODELLAKIN aivan must!!!
kävimme siellä kesällä ruotsalaisten vieraiden kanssa..
todella antoisa ilta..
ja viime maanantai-iltana 4 llä hengellä syömässä..palvelu erinomaista..
aivan kuin ennen vanhaan pöytiin tarjoilu
ja ruokalista todella runsas,oli vaikeus valita kun kaikki vaikutti niin herkulliselta,eikä ollut hinnatkaan pilvissä
ja suosiosta ruokailijoiden suhteen kertoo varmaan sekin jotain,että tavallisena arki-iltana paikka oli ruokapuolella aika täynnä,oli lapsiperheitä,turisteja meidän paikkakuntalaisten lisäksi.
suosittelen!!!
muuten hyvä palvelu lukuun ottamatta yhtä naistyöntekijää. Portsarit tosi mukavia!
olen saanu huonointa palvelua ikinä.Keikkapaikkana se on ihan ok,mutta asiakaspalvekuun vois todellaki panostaa ainaki joittenki työntekijöiden kohala
Kuhan viinaa saa. Sama kait tuo, loppuillasta ku ei kuiten oo palvelualttius missään enää kunnossa. Pihalle lentäsit joka tapauksessa. Saatpahan ainakin sen lentolipun rappusille asti.