se on faktaa!
Halvalla ei saa hyvää ruokaa ja Piste.
Nyt on Lidlin halpaketjusta löytynyt salmonellaa ja ym bakteereita. Lihat ovat peräisin etelä-amerikasta. Hyi helevetti soikoon
Sitten nämä muut halvat einestuotteet ovat tehty huonoista eineksista. Makaroonilaatikot, pihvit, lihapullat ja ym ovat täyttä paskaa. Kun luet tuoteselostuksen niin jää ostamatta kyseinen ruoka. Ei halvalla hyvää saa.
Luomua pitäisi kannattaa eniten!
halpa = ei hyvä
rasvamahalänkkäri
2
491
Vastaukset
- _Möfnöf_
Kyllä LIDListä saa suomalaistakin. Ja halvemmalla kuin marketeista!
- 10101001101
yksittäistapaus jota sattuu kaikille,kaikki liha tulee etelä-amerikasta tai sen kautta,helvetissä ei soi vaan siellä soitetaan,einekset tehdään aineksista,ne ei ole täyttä paskaa, en lue etkä lue mutta ostan ja ostat myös, kohta ei saa mitään millään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1752066
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851499Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821414Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta121182Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401066Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2101003- 42918
- 97865
- 85825
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49785