Mitä teet kännissä, mitä muuten et tee? kadutko usein tekemisiäsi kännissä? Koska viimeksi olet tehnyt jotain, mitä olet katunut tai hävennyt?
Kännikäyttäytyminen
7
330
Vastaukset
käyttäydyttyä sopimattomasti. :D Viimeksi... en tiedä, onko tän vuoden puolella, mutta viime vuoden puolella jouduin pari kertaa pidempään häpeään illanviettoani.
niin kunnolliselta pojalta/mieheltä, että musta se kuulostaa vaan hyvältä että sä käyttäydyt sopimattomasti :)
- Kännikalakukko
mitä teen kännissä. Ruhjeista päätellen ainakin saan toisinaan turpaani tai sitten törmäilen itsekseni. Sitä ei yleensä tapahdu selvänä.
...joskus tulee kännissä eksyttyä johonkin ns. baariin.
Kyllä sitä on joskus tullu kaduttua, ihan turhaa ajan ja rahan haaskausta.
Viimeksi tein turhan reissun....lokakuussa....tai marraskuussa.ns. katumisesta mutta sosiaalisuus on silloin aika pyllystä jota en muuten oo, puhun, hölpötän ja nauran.. seuraavana päivänä sydän kylmänä mitä sitä on kellekki sanonu.
ettei treffit menis vituks, koska naiset ovat sellaisia nirppiksiä. Jos haiset viinalle, niin ne ei meinaa antaa, vaan täytyy alkaa säätää ja kusettaa kaikkee ihan wierdii stoorii. Olen kyllä katunut joskus, kun on tullut syötyä parikymmentä nippua tilliä tai persiljaa ja tästä syystä on kylässä alkanut mahassa möyrimään. Joskus on joku daami kysynyt, eikö sua yhtään hävetä saatanan komposti. Mä en häpee, hopee on häpee.
toisen kaljan jälkeen alkaa sössöttäminen joka poistuu yleensä kolmannella kaljalla ja palaa kymmenennen kaljan jälkeen uudestaan ja siitä viimeistään tiedän et enää ei passaa juoda kuin limpparia sinä yönä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2722006Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki141772- 1351283
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1351195Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1161147- 83817
- 174796
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä175761Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala425694- 52592