tää voi olla yhtä hyvin

homojen palsta.niin paljon hinaajia liikkuu sählyporukoissa. tuskin yksikään hetero on salipandy harrastaja.
Jotenkin se laji sopii niille kukkakepeille hyvin lajihan on muutenkin niin hintahtava.
3472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Puhuu kuka, joku pikkupoika joka on käynyt kirjoittelemassa Suomi24 pienessä pissiskännissä, tai jota on joku vienyt koululiikunnassa salibandyssä :D :D :D LOL Den Glider In ! Hyvä lätkän pelaajat :D !! Lisää tätä ! :D Vai kenties joku joka luulee tietävänsä lajista jotain !

Äänestä

Siksi tämä surkea laji saa kohtuuttoman paljon aikaa ja huomiota urheiluruudussa ja tulosruudussa, kun kaikki niitten toimittajat on samanlaisia korvarengashomoja, paitsi ehkä Laura Ruohola saattaa olla hetero.

Äänestä
  • Onkohan nämä dissaajat ikinä edes pelannut muualla kuin ala-asteella koulussa, jolloin laji oli vähän erillaista kuin nykyään?
    Ja kyllä naisiakin muuten kiinnostaa säbän pelaajat siinä missä lätkänpelaajatkin!!Että ei tod mikään homojen laji....Samanlailla homoja on muissakin piireissä!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miks kirjoitti:

homojen palsta.niin paljon hinaajia liikkuu sählyporukoissa. tuskin yksikään hetero on salipandy harrastaja.
Jotenkin se laji sopii niille kukkakepeille hyvin lajihan on muutenkin niin hintahtava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu