Gallup: Miesten välineet?

Mitä juttuja teillä äijillä on oman naistenne lisäksi? Ai ei mitään vai? Älkää valehdelko!
14318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

käsi.

Äänestä
  • vaimo käsitouhuistasi? Onko sulla jotain kuvia tai leffoja inspiraationa?

    Äänestä

  • zisel kirjoitti:

    vaimo käsitouhuistasi? Onko sulla jotain kuvia tai leffoja inspiraationa?

    vaimoke inspiraationa. Tietää ja on nähnytkin mun käsitouhuja. Ei siinä mitää.

    Äänestä

  • relaxed kirjoitti:

    vaimoke inspiraationa. Tietää ja on nähnytkin mun käsitouhuja. Ei siinä mitää.

    kateellinen ilmottautuu! Tiesin että sulla on kaunis vaimo mutta että NIIN kaunis! HUH! :O Tai älä sanokkaan sille terkkuja, sano sille että täällä on yks Zisel joka haluaa jotain jota hänellä on! :P

    Äänestä

mitä juttuja sinulla on?

Hakkaatko hanskaan vai nussitko seksinukkeja kuten Ratikkakuski?

Äänestä

Auto, pari asetta, virveli, onki, tennismaila, golfmailat, kynä, pensselit ja maalia, siis sekä sitä seinille levitettävää lateksia, että sitä mitä levitetään kankaalle, porakone, kirves, vasara, marjapoimuri ja saappaat. Eiköhän noilla pärjää.

Äänestä

hankkia se nainen.

Äänestä
  • jos mä oisin sun nainen? Sä voisit alkaa sitten ihailee tummia kaunottaria kun oma muija on blondi :D

    Äänestä

  • zisel kirjoitti:

    jos mä oisin sun nainen? Sä voisit alkaa sitten ihailee tummia kaunottaria kun oma muija on blondi :D

    liian nuori.

    Äänestä

  • runontaja kirjoitti:

    liian nuori.

    ap ole jo ainakin 25-vuotias.

    Niin dazu mainostaa Enrique_LIster nikissään.

    Äänestä

  • zu_spät kirjoitti:

    ap ole jo ainakin 25-vuotias.

    Niin dazu mainostaa Enrique_LIster nikissään.

    yli 50 v. Eikä minulla ole syytä kieltää ruumiini rappeutumista jota torjutaan nuorella puolisolla.

    Hassua sinänsä, nyt kun tuli "puuma-naiset", väitettiin, että naisen hankkiessa nuoren rakastajan, kuluttaa se puuma-naisen elämää. Kun tilanne toisinpäin, ei mitään vaikutusta?

    Äänestä

mutta hiton hyvä aloitus. Tämähän tarkoittaa sitä, että sulla on tietoa; palstalaisella on siis muijan selän takana muutakin. Tämähän on selkeä ilmoitus siitä =D Ettäs kehtaat, taidan saada varmuuden vuoksi raivarin, jos se ois vaikka mun ukko. NiH.

*niuhottaa*

Äänestä

Ai mulla?? Hohohohhohhoo

Äänestä

Miesten välineet?
"Oman naistenne lisäksi"

Mun oma nainen ei ole mikään väline.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zisel kirjoitti:

Mitä juttuja teillä äijillä on oman naistenne lisäksi? Ai ei mitään vai? Älkää valehdelko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu