Palstan taso pudonnut ennätysalas

Hohhoijaa.
7216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Seuraa lämpömittarin kulkua.

Äänestä

Johtuu epätieteellisyydestä. 100% tiede olkoon vaatimuksena, niin taso nousee. Ulos kaikki tieteenkieltäjät, sisään huipputiede.

Äänestä
  • Jos palstan hihhulit pitäisivät taas vapaapäivän, niin palstan taso nousisi taas oikealle tasolleen.

    Äänestä

  • huoh.... kirjoitti:

    Jos palstan hihhulit pitäisivät taas vapaapäivän, niin palstan taso nousisi taas oikealle tasolleen.

    Sinä pelle-retard ja muut kaltaisesi tieteenkieltäjä-hihhulit ette ole pitäneet tuossa hörhöilyssänne ainoatakaan vapaapäivää vuosiin.

    Äänestä

  • huohh... kirjoitti:

    Sinä pelle-retard ja muut kaltaisesi tieteenkieltäjä-hihhulit ette ole pitäneet tuossa hörhöilyssänne ainoatakaan vapaapäivää vuosiin.

    Jo pelkästään ilman tuota aivotinta mölinääsi täällä olisi paljon rauhallisempaa.

    Äänestä


tieteeseeen senkin spämmeri...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,, kirjoitti:

Hohhoijaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu