Mies on kone joka puolustaa, tuhoaa ja taistelee yhteisten tavoitteiden vuoksi ja antaa kaikkensa, siis kaikkensa. Jumalauta! Eikö teissä naiset herää mitään inhimillisiä tunteita, siihen mihin mies on valmis, uhrautumaan ja tekemään vuoksenne.
http://youtu.be/0-Uy2JvqNjU
http://youtu.be/0-Uy2JvqNjU
Vastaukset 6
Vanhimmat
Afganistaniin, onhan sotiminen, eli toisten ihmisten tappaminen kivempaa kuin seksi.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010092712414385_ul.shtml
Ja missä? Kenen vuoksi?
ja toimii, että naisella olisi mahdollisimman hyvä olla. Jos joku tuossa yhtälössä ei toimi, ni menee kaikki päin vittua.
Nainen luulee haluavansa tunteellisen miehen, mutta... kuka sitä ny itteensä päivästä toiseen viittii kattella, vaikka se oma kuva kuinka silmää miellyttää.
Sitähän oon aina sanonut. Nainen on luonut itseään palvelemaan y-kromosomillisen mutaation. Kaikilla ilmiöillä on takapihansa, kuten videon esimerkki.
Miehelle ei pidä jättää yhtään vapaata hetkeä, muuten tilanne karkaa käsistä. Käskytettynä toiminnallinen, tuhoisa automaattiohjauksessa.
höpö 8)
on mutta me tahdomme kieriskellä tunteissakin välillä
*hyppää sänkyynsä itkemään ja masturboimaan*