Taivaallinen pizzanetti!

PizzanettiNettipizza

Internetistä onkin kotona saanut jo lempinimen pizzanetti, sillä niin paljon pizzaa tulee nykyään tilailtua jo netistä. Tietysti pizzat vaihtuvat välillä kebabbeihin ym. pikaruokaherkkuihin, mutta kyllä elämä on nykyään helppoa ja vaivatona kun pizzat voi tilata kätevästä online palvelusta ja maksaa halutessaan vaikka millä maksutavoilla ja vaikkapa matkapuhelimella..

Jos vielä ette ole kokeilleet, niin meidän pesue suosittelee:
Pizzanetti => http://www.pizza-online.fi

6

1282

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PizzakotiKotipizza

      Netistä tulee katottua erilaisia versioita, sitten huudellaan mitä kukin haluaa, sitten joku sykäsee
      kauppaan ja ostaa ne tarvittavat ainekset ja joku toinen vääntää pohjat sillä välillä.

      Hyvää tulee tälleenkin kun tuo ainoa paikallinen kotiinkuljettaja meni konkkaan auton levittyä
      risteykseen ja poika sai potkut.

      tää on sitten kotipizza sanan varsinaisessa merkityksessä :o))

      .. emmepä ainakaan voi valittaa laadusta... !

    • lidl asiakas

      Onneksi Lidl on työmatkan varrella, sieltä saa pakastimen täyteen pizzoja ja jääkaapin täyteen freeway-colaa samalla rahalla kuin pizza-onlinesta tilaa yhdet krapulapizzat limpsapullon kotiinkuljetuksineen. Nimittäin sillä 20 eurolla saa niin ison kasan pakastepizzoja että hyvä kun jaksaa kantaa, ja rahaa säästyy pari satasta jotka voi käyttää sosiaalisesti ravintolatuoppeihin.

      • syöminen on iloni

        Mut Apetit ja Grandiosa kiviuunipizzat vähä tuunaten menee kyllä! Kaljaa ja viiniä pitää olla, cola ei käy!


      • fgtr4wtihw4ht
        syöminen on iloni kirjoitti:

        Mut Apetit ja Grandiosa kiviuunipizzat vähä tuunaten menee kyllä! Kaljaa ja viiniä pitää olla, cola ei käy!

        Mikä neiti siellä taas kirjoittelee? Lidlin pizzat on aivan helvetin hyviä ja halpoja!!! Ja Lidl kola on parasta halpis kolaa!!!!


      • lidl on paras
        fgtr4wtihw4ht kirjoitti:

        Mikä neiti siellä taas kirjoittelee? Lidlin pizzat on aivan helvetin hyviä ja halpoja!!! Ja Lidl kola on parasta halpis kolaa!!!!

        Nyt taas tarjouksessa 1,99 / 2x350g pizzat. Varsinkin lidl 4 juuston pizza paljon parempaa kuin yksikään grandiosa, ja niitä saa 5 kpl yhden surkean grandiosan hinnalla.


      • Justjoo::::
        lidl on paras kirjoitti:

        Nyt taas tarjouksessa 1,99 / 2x350g pizzat. Varsinkin lidl 4 juuston pizza paljon parempaa kuin yksikään grandiosa, ja niitä saa 5 kpl yhden surkean grandiosan hinnalla.

        Katselin tuota pizzaonlinea ja jos sieltä otetaan pois Fazerin pizzapulla tölkkitonnikala edamjuusto piirakkapaikat niin ei tuosta palvelusta ole mitään hyötyä. No olihan siellä Villetta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      84
      1339
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      51
      968
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      369
      798
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      759
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      699
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      122
      686
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      594
    Aihe