Jos tiesitte, please autakaa...

Mulla on myytävä ravintola, ja haluaisin laittaa sen tiedot nettisivulle jolle kaikki näkevät. mutta onko sellainen sivu jossa ei ole välittäjää? siis tarkoitan niinkuin pystyisin tehdään VAPAAKAUPPAA ostajan kanssa.
jos tiesitte niin please vastaa...Kiitos :)
1389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita vaikka Tori.fi

Ilmoita että: omistaja myy,Ei välittäjälle!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laen kirjoitti:

Mulla on myytävä ravintola, ja haluaisin laittaa sen tiedot nettisivulle jolle kaikki näkevät. mutta onko sellainen sivu jossa ei ole välittäjää? siis tarkoitan niinkuin pystyisin tehdään VAPAAKAUPPAA ostajan kanssa.
jos tiesitte niin please vastaa...Kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu