Klikkaa alempaa "Testimony" linkkiä,älä vilustu,pukeudu lämpimästi.
http://science.house.gov/publications/Testimony.aspx?TID=15567
http://science.house.gov/publications/Testimony.aspx?TID=15567
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No kerro nyt vähän mitä siellä lukee. Mistä tässä linkkispämmissäsi on kyse?
UNGATSAGA UNGATSAGA UNGA UNGA UNGATSAGA!
...että jotain tuommoista siellä luki. Kyllähän tuota voi pitää taas, jälleen kerran, viimeisenä naulana AGW:n arkkuun. Kohta se arkku uppoaa jo niiden viimeisten naulojen painosta. :-)
Linzenillä. Sukellusvene kuva olisi vaan pitänyt olla vielä.
Kiitos, ensimmäinen hyvä linkki tässä seurakunnassa. Valitettavasti se ei vienyt aivan perille, joten aivottomat taisivat jäädä matkalle. Mutta ei hätää, koittakaa uudelleen tuota
http://democrats.science.house.gov/Media/file/Commdocs/hearings/2010/Energy/17nov/Michaels_Testimony.pdf
ja muistuttaisin kaikkia että nämä ovat kaikki valaehtoisia todistuksia ja rangaistukset valehtelemisesta ei mitään akteemista sanahelinää vain maallisia linnatuomioita .
Ylivoimainen linkki ja tästä riittää luettavaa jouluun saakka.
ja työnnettiin merenpohjaan.
"play statonin tiedemiehet " kovin hiljaisena. Nissanintuunaajat ja käytäntö voitolla.