Kas vaan kummaa taas.
Miksi aikaisemmin eimollut ja nyt tuli ihan pakoksi lakiin, vaikka ilmasto lämpenee, eikä lunta tai pakkasta ole enään edes Suomessa?
Joko hihhuli alkaa hyytymään?
Miksi aikaisemmin eimollut ja nyt tuli ihan pakoksi lakiin, vaikka ilmasto lämpenee, eikä lunta tai pakkasta ole enään edes Suomessa?
Joko hihhuli alkaa hyytymään?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ravintoloihin on kautta Euroopan tullut tupakointikielto viime vuosina. Onkohan sekin sinulle tuhnu suuri ihmetyksen aihe?
Ihan käsittämätön vertaus.
että keski-euroopaan tulee suomalainen ilmasto johtuen ilmaston lämpenemisestä aivan kuten Taalas ennusti.
Siperialainen ilmasto ja ikirouta johtuen ilmaston lämpenemisestä . Mikä tässä on niin vaikeaa tajuta? Häh??
Mutta eipä saa Saksassa nastarenkaita edelleenkään käyttää.
Siis nastapakko se sitten vasta olisikin se viimeinen niitti hihhulin AGWarkkuun.
Eli 1996 ostin ekat kitkat ja sen jälkeen en nastoja ole enään autoni alle huolinut, niin se todistaa minun olevan hihhuli ja myös sen, että ilmasto lämpenee.
Niin, ja olen erittäin tyytyväinen päätökseen kieltää tupakointi yleisillä paikoilla.
Olen siis hohheli? Täh? Täh?