Mitä ohjelmaa tiedossa viikonlopulle? Mitä tuli tehtyä eilen ja mitä tiedossa tänään? Itse järkkäilen tässä luukkua kuntoon kun on kotibileet vielä tänään tiedossa, vaikka toisaalta mitä turhaan siivoilla, kämppä muistuttaa kuitenkin sitten huomen aamulla kaatopaikkaa rikkinäiset tavarat ja oksennukset lattialla lojuen :). Sain sopvasti dumpattua valittavan muijankin alkuviikosta. Että ilta menee näillä näkymin melko viinaisissa merkeissä. Ihan kiva päästä taas pitkästä aikaa pämppäämään kun on tullut nyt jo useampi viikkonloppu tuhlattua oikeastaan ei mihinkään, milloin kipeenä sängyssä lojuen ja milloin muuten vaan yleisväsyneenä.
Mutta, mitäs muilla, mitä tiedossa?
Viikonloppuohjelmat, mitä tiedossa?
4
162
Vastaukset
Eilen ajeleskelin 5 paikkakunnalla, keksin muuten hyvän paikan mistä löytää toisia sinkkuja. Harmi vaan että en asu tuolla paikkakunnalla, pitäisi varmaan muuttaa lähemmäksi. No ei ole kuin tunnin ajo mut kuitenkin.
Tänään en ole tehnyt yhtään mitään, kuin ollut koneen ääressä ja kävellyt. Ei jaksa yksin lähteä mihinkään. Huominen ja Its.päivä menevät varmaan samaa rataa, ellen saa jotain juttua lähteä johonkin.
No tää on tämmöstä.- 19+2
lähden baariin kavereiden kanssa. Aikalailla rahaa syövä harrastushan toi baareilu on, mutta ei sitä oikein muutakaan keksi. Kotiin on vähän tylsä jäädä datskille vaan istumaan.
- Eewuli
No minun vloppuun kuuluu lenkkeily koiran kanssa. En juuri muuta aio tehdä :)
- 4atwbsfz
Eilen illalla kävin lenkillä ja vähän siivoilin kämppää. Tänään kävin ostoksilla ja tässä mietin että pitäisköhän sitä loppuilta viettää pornon ja masturboinnin merkeissä. Sitten olis tuo läjä dvd:itä (ei pornoa) joista vois valkata katseltavaa, ja pari kirjaakin (ei erotiikkaa) tuossa kesken joiden loppuun lukemista vois harkita. Baariin ei viitsi yksin nyt mennä, sitäkin on tullut harrastettua, mutta nyt on niin epäsosiaaliset ja apeat fiilikset että tulis vaan mökötettyä jossain nurkkapöydässä ja katseltua iloisempia ihmisiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 713191
- 622525
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562166Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942085- 551992
- 421614
- 401580
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141283EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391198- 61103