räätälöity työpaikka! "The Intergovernmental Panel on Climate Change seeks its first communications chief."
http://www.nature.com/news/2010/101224/full/news.2010.692.html?s=news_rss&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed: news/rss/news_s7 (NatureNews - Earth and Environment)&utm_content=Netvibes http://tinyurl.com/2ad9dau
-mitä mieltä ollaan;voiko soveliaampaa tehtävää olla olemassa?
http://www.nature.com/news/2010/101224/full/news.2010.692.html?s=news_rss&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed: news/rss/news_s7 (NatureNews - Earth and Environment)&utm_content=Netvibes http://tinyurl.com/2ad9dau
-mitä mieltä ollaan;voiko soveliaampaa tehtävää olla olemassa?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joku tiedottaja vai? -Lentokenttä Englannissa,pari tuhatta lumen saartamaa,hohheli julistamassa: "tiedoksenne hörhöt että marraskuu oli kaikkien aikojen lämpimin niinkuin koko vuosi".
Sew olisi lopullinen kuolinisku IPCC,lle.
Toinen vaihtoehto olisi selittäjä Kekki!
http://www.youtube.com/watch?v=A6iLkHd5Bdk
Jaksaako joku laskea näiden nimimerkkien viestit viimeisen vuoden ajalta:
"retard on pelle" "pilkkukaks on pelle" "amispelle on pelle" "hörhöt ovat pellejä" "Ssivistäjä" "Sähkösivistäjä "no huh huh" "torakan perse" "häivy alkkis" "sivistetään hörhöä" "sivistetään alkkista" "sivistetään retardia" "muistutetaan ääliötä" "hohhoijaa alkkista" "kerropas retard" "olet sairas retard" "olet sairas alkkis" "hohhoijaa retardia" "hohhoijaa hörhöjä" "hohhoijaa tuhnua" "hohhoijakkaa" "häivy hörhö" "miksi hörhöilet?" "miksi valehtelet" "miksi valehtelet retard" "mene pois retard" "everqeve" "rwbwrbtb" "tnyetnyet" "ei jumalauta" "ei saatana"
Kyseessä on yksi ja sama häirikkö jolla ei ole muuta elämää kuin spämmätä, herjata ja häiritä tällä ja todennäköisesti muillakin keskustelupalstoilla päivittäin noin klo 10-02. Jonkin aikaa sitten hän myös hankki itselleen rekisteröidyn nimimerkin "hohheli". Silti hän jatkaa edelleen noilla muilla nimimerkeillä kirjoittelua. Lisäksi hän silloin tällöin varastaa muiden rekisteröimättömiä nimimerkkejä.
Tuleeko hohhelille yli 10 000 viestiä täyteen tälle vuodelle?
Jaksaako joku laskea? Satunnaiset hohhelin merkkijononikit, kuten
" µ µ µ µ µ £¤`´´´" " ",-hrä " "-ö!" ",söö" "öös" ",f.2" ",zö7" ",- #d" 4´ ´´2 03
mukaan luettuna tulee vielä relusti yli tuon 10 000
Vai on ne kaikki saman, todista!