uusi U.S.congress kokoontuu

tänään. Silmukka kiristyy ja linna kutsuu.
6152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hansenin päänahasta maksettavan, epäilen että summa on niin pieni että, ei kannata vaivautua.
Slimebollienn hinnat pyörii parissa taaloissa.
Mannista saa ainakin 2 taalaa.

Äänestä
  • Kai edes matkakorvauksetkin?

    vittu, just tajusin että mannin "olen jäänyt kusetuksista kiinni" hymy on syöpynyt mieleeni, samoin hansselin valkoinen lakki kun sitä laitetaan rautoihin.

    riittääköhän edes viikko?

    onko kossua tarjouksessa?

    Äänestä

  • pilkkukaks kirjoitti:

    Kai edes matkakorvauksetkin?

    vittu, just tajusin että mannin "olen jäänyt kusetuksista kiinni" hymy on syöpynyt mieleeni, samoin hansselin valkoinen lakki kun sitä laitetaan rautoihin.

    riittääköhän edes viikko?

    onko kossua tarjouksessa?

    lähtemässä koiratarhalle.
    Kyllä siintä pari pentua riittää.

    Äänestä

  • Sähköteurastaja kirjoitti:

    lähtemässä koiratarhalle.
    Kyllä siintä pari pentua riittää.

    Sähköääliö nyt ei tasan ole menossa mihinkään, tokkopa on käynyt läävänsä ulkopuolella viikkokausiin.

    Kotiavustaja ilmeisesti kuskaa viinatkin?

    Äänestä

Päättääkö ne siellä, että ilmasto ei lämpene?

Äänestä
  • "Päättääkö ne siellä, että ilmasto ei lämpene? "

    Eikös se Cancunissa jo päätetty?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Judge redd kirjoitti:

tänään. Silmukka kiristyy ja linna kutsuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu