Mann on tehnyt

288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nauroin monta kertaa, ja tuli nuoruus mieleen.
Etenkin tehosteet tulivat aidosti.
Tuttu biisi lapsuudestani, eikö sen nimi ollut kuitenkin Cocaine, eikä Propaine.
Pieni mrkkypilleri alarmisteille, niitä tuntuu riittävän hesaria myöten, hyvä!!
Tulikin mieleeni että kun Mannilla on pakollinen uranvaihto edessä, hänhän voisi jatkaa muusikkona,
koska sen biisit ovat saavuttaneet maailmanlaajuisen suosion.

Äänestä
  • Helvetin hyvä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.. kirjoitti:

uuden(?) viisun http://www.youtube.com/watch?v=kjtmPEDLu7M&feature=player_embedded

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu