Miksi nuo on YTM?

Bobby*

Ulkomaalaiset,tummaihoiset miehethän on aina YTM-tyyppejä vaikka yhteiskunnan elättinä todella moni. Eivät siis ole ATM. On muuten huomattu noissa yökerhoissa noita kuinka ovat YTM ja naisten suosiossa. Miksi näin?

6

218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suominössö vs. macho

      komeampia kuin suominössöt. Jostain syystä ulkomaalasiten miesten pieni koko ei ole heille miinusta.

    • työtön ATM

      Eivät ole samanlaisia hinttareita ja lutkia puolustelevia pillunnuolijoita kuin suomalaiset miehet.

    • 4545455454

      No siksi kun ne on niin eksoottisia ja seksikkäitä ja jännittäviä ja hyviä rakastajia jne kun televisiossa ja lehdissä ollaan niin paljon soitettu sitä raitaa ja samalla mitalla mollattu jatkuvasti suomalaisia miehiä. Ei sillä ole mitään väliä ettei ne ole oikeasti ole sellaisia, mutta kun niistä on luotu sellainen mielikuva joka sitten naisille menee täydestä.

    • Free to walk

      mutta en syty tummaihoisista, valkoihoiset kiinnostavat. Kai tämä on samanlainen makukysymys kuin vaaleat vai tummat hiukset.
      Että eläpä sinä yleistä sielä!!!

      Tulipa muuten mieleen etten ole nähnyt heavybaarissa yhtään tummaihoista, ainakaan näiden viiden vuoden aikana mitä ite olen siellä käynyt. Tummaihoiset ei tykkää heavystä? Hmm...

      • n. 5 vuotta sitten oli pari tummaihoista miesta vakiokasvoja cornerissa. Silloin kun corneri oli aina viikonloppuisin ihan tukossa. Mutta ei pahemmin muita ole näkynyt.


      • kunpa minäkin..

        viihtyvät siellä missä nätin ja kireät blondit. Ei heavybaareissa...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      129
      1343
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      100
      871
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      703
    4. 51
      595
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      13
      501
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      474
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      153
      451
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      30
      407
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      175
      384
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      25
      381
    Aihe