Raw temp

ilman väärennöksiä. Pohjoisessa punertaa, taitaa olla vain -30 tavallisen -40 sijasta.
http://www.coaps.fsu.edu/~maue/extreme/gfs/current/raw_temp_c.html#picture
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Mutta lähtötilanne on tämän hetken tilanne, global temperatre anomaly nyt - 0.4 astetta C.

    Äänestä

  • lähtötilanne kirjoitti:

    Mutta lähtötilanne on tämän hetken tilanne, global temperatre anomaly nyt - 0.4 astetta C.

    Niinhän se on aina säätä ennustettaessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilkaise kirjoitti:

ilman väärennöksiä. Pohjoisessa punertaa, taitaa olla vain -30 tavallisen -40 sijasta.
http://www.coaps.fsu.edu/~maue/extreme/gfs/current/raw_temp_c.html#picture

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu