Naiset haukkuu yksinäisiä miehiä

Täällä on kauheasti naisia jotka jatkuvasti mollaavat palstan yksinäisiä miehiä. Sitten täällä on muutama YT-mies kuten Sir Eino ja Gordon Gekko jotka haukkuvat palstan yksinäisiä miehiä ja keräävät näin suosiota naisilta. Onkohan sellaista naista keksitty joka olisi oikeasti empaattinen.
14140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kyllä parasta naamaan potkimista... MItä nyt lyhyellä vilkaisullani täällä olen katsonut, harrastaa joku muu ryhmä kuin edellä mainitut. Vaan ehkä en ole katsellut tarpeeksi.

Äänestä

Tämä uusi kaverihan on komea mies.

Äänestä
  • Yummy!

    Äänestä

kukaan mollaa - nimittäin kivoja yksinäisiä miehiä. Sen sijaan naisia vihaavia lutkittelevia hulluja kyllä tulee molattua

Äänestä
  • Juuri noin.

    Äänestä

Linkitäpä johonkin viestiin, jossa olen haukkunut yksinäisiä miehiä yleisellä tasolla. Jollekin yksittäiselle tyypille olen voinut joskus sanoa takaisin.

Äänestä

Pöh. Taas tuo marttyyriasenne.

Tajuat kyllä itsekin, että haukkuminen johtuu siitä, että ko. miehet ovat itse perseilleet palstalla ja haukkuneet jatkuvasti naisia kaikesta mahdollisesta. Eikä ne haukut kaikkia yksinäisiä miehiä koske, vaan niitä jotka perseilevät jatkuvasti ja ovat itsekin täysiä mulkkuja.

Sitten kun joku haukkuu näitä miehiä takaisin, niin aletaan esittämään jotain uhria ja vinkumaan että naiset haukkuu ja on ilkeitä ja wääwääwää.

Jos ei itse kestä haukkuja, niin ei kannattaisi aukoa päätä muillekaan.

Äänestä
  • Minä en ole kirjoittanut mitään väkivaltaviestejä, enkä lutkitellutkaan. Arvostelen naisia ainoastaan siitä, miten ilkeitä he ovat AT-miehiä kohtaan, ja siitä miten he haluavat itseään parempia miehiä ja siksi antavat YT-miesten kirjaimellisesti panna halvalla heitä.

    Äänestä

  • yks yksin yksinäinen kirjoitti:

    Minä en ole kirjoittanut mitään väkivaltaviestejä, enkä lutkitellutkaan. Arvostelen naisia ainoastaan siitä, miten ilkeitä he ovat AT-miehiä kohtaan, ja siitä miten he haluavat itseään parempia miehiä ja siksi antavat YT-miesten kirjaimellisesti panna halvalla heitä.

    mitään oikeutta arvostella täysikäisten ihmisten seksielämää toisten täysikäisten ihmisten kanssa . Jokaisella naisella on oikeus harrastaa seksiä juuri niiden miesten ( tai naisten) kanssa joiden huvittaa. Juuri tuolla toisten seksielämän arvostelullasi teet itsestäsi vastenmielisen hyypiön.

    Äänestä

Höpö-höpö.

Äänestä

Niin metsä vastaa kuin sinne huutaa.

Äänestä

jos aikuinen mies ei ole saanut seksiä

Äänestä
  • Se on kyllä todella häpeällistä.

    On mahdotonta tuntea itseään normaaliksi, kun ei onnistu siinä missä suurin osa muista ihmisistä on onnistunut.

    Kaiken lisäksi aikuisen miehen kokemattomuus herättää valtavasti hilpeyttä kanssaihmisissä, niin miehissä kuin naisissakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks yksin yksinäinen kirjoitti:

Täällä on kauheasti naisia jotka jatkuvasti mollaavat palstan yksinäisiä miehiä. Sitten täällä on muutama YT-mies kuten Sir Eino ja Gordon Gekko jotka haukkuvat palstan yksinäisiä miehiä ja keräävät näin suosiota naisilta. Onkohan sellaista naista keksitty joka olisi oikeasti empaattinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu