Lapin Vihreiden ehdokas

Haluan äänestää Vihreitä, mikä olisi sen parempi jälkipolvien turvaksi kuin EI YDINVOIMAA. Kaikki vähänkin järkeä käyttävät aikuiset, vastuuntuntoiset ihmiset ja jälkipolvien tulevaisuutta miettivät : ÄÄNESTÄKÄÄ HELVETINLAITOKSET POIS SUOMESTA !!!
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo hyvä!!! HOX : se joka tätä kommentoi negatiivisesti ei todellakaan täytä ed.mainittuja kohtia... -> takaisin hiekkalaatikolle / lastentarhaan.

Äänestä

Vihreet on p******. Suomi ois yhtä kallis ku Norja (tai kalliimpi) jos Vihreet sais päättää..

Äänestä

vuorovesivoimaako halajat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI YDINVOIMAA EI kirjoitti:

Haluan äänestää Vihreitä, mikä olisi sen parempi jälkipolvien turvaksi kuin EI YDINVOIMAA. Kaikki vähänkin järkeä käyttävät aikuiset, vastuuntuntoiset ihmiset ja jälkipolvien tulevaisuutta miettivät : ÄÄNESTÄKÄÄ HELVETINLAITOKSET POIS SUOMESTA !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu