Sensuuri on

360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näin nuo alarmistit yrittävät peitellä ja piilotella totuutta.
Niin kuin hohhelikin tuossa yllä yrittää sotkea asialliset kirjoitukset tuolla aivottomalla älämölöllään.

Äänestä

Tuossahan sanotaan että WWF pamflettien julkaiseminen IPCC pipliassa
on perusteltua, ihmeellistä sanahelinää.
Koko IPCC hepreahan on suureksi osaksi koottu Greenpeacelta, WWF,ltä
ja jostain vuoriipeilijöiden harrasteluaviisista.
Kaikkihan sen tietää, ei sitä enään kannata kieltää.
Kaikkihan tuon nyt tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m kirjoitti:

iskenyt jos kirjoitellaan hankalasti.
http://nigguraths.wordpress.com/2011/04/10/climate-science-and-the-litany-of-unaccountability/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu