Hoppuhallin Sarda merkkisestä pyörästä irtosi ohjaustanko juurimultineen. Onneksi ei ajaessa vaan siirtäessä pyörää telineestä tielle. Oli menny kierteet runkoputkesta. Jos se ois irronnut vaikkapa myötämäessä ajaessa, niin ois voinut käydä huonosti. Hoppuhallihan ei tietenkään ottaisi vastuuta loukkaantumisesta. Oli sentään tuuria vielä tämän kerran.
Voi olla että hankin pyöräni tästä lähtien muualta. Kestääköhän Nishikin tai Helkaman tangot kiinni?
Voi olla että hankin pyöräni tästä lähtien muualta. Kestääköhän Nishikin tai Helkaman tangot kiinni?
Vastaukset 3
Vanhimmat
huono rakenne yms muuta, en olis ostanut muutenkaan, jollei oo tavallista keulaputki stemmillä kiristettynä kiinni systeemiä. Leluja suurinosa noista
Jos haluat pelata varman päälle, niin ostata pyöräsi paikasta joka myy laatupyöriä ja tekee niihin luovutushuollot. Muuten joudut itse huoltamaan pyöräsi.
http://www.pyorahuolto.com/show.php?type=kaupunki&id=72
Nishikissä kestänyt 1 vuoden ja paikallaan edelleen. Tunturissa kestänyt jo 12 vuotta ja kestää edelleen.