oiskohan se taas sam poika joka hakkaa tyttöjä

Nainen pahoinpideltiin potkimalla kerrostalon porraskäytävässä Tornion Pudaksen kaupunginosassa. Naisella oli mustelmia ja turvotusta vartalossa.

Toistaiseksi tekijöistä ei ole tietoa. Tapauksen tutkinta jatkuu.
4363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

puttaan kusipää hörhöjä

Äänestä

hakkaaja on kokkokankaalta lähtöisin.et

Äänestä
  • se pitäny arvata

    Äänestä

kuulostaa enemmän kivirantalaisten touhuilta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fyu6ekui6 kirjoitti:

Nainen pahoinpideltiin potkimalla kerrostalon porraskäytävässä Tornion Pudaksen kaupunginosassa. Naisella oli mustelmia ja turvotusta vartalossa.

Toistaiseksi tekijöistä ei ole tietoa. Tapauksen tutkinta jatkuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu