Neuvottomassa viihdyt aina , meiltä löytyvät entinen kioski/baari.Neuvottoman ostoskeskuksesta voit löytää itsellesi kaikkea kesäilmoihin sopivaa.
Rannat kiiltävät risuista ja vesi virtaa suoraan venäjältä.
Neuskin Kultaiset hiekkarannat
17
1313
Vastaukset
- Fasist88henkka
Neuskin ranta on SUOMEN PARAS RANTA!!!
Ainakin 5km pitkä ranta on täynnä puhdasta,kimaltelevaa ja lämmintä hiekkaa.
Vesi on jopa talvellakin vähintään 30'c johtuen kuumista lähteistä.
Kesällä veden lämpötila nousee vähintää 40'c asteeseen!!!
Ei muuta kun lämpöpuvut päälle ja pelaamaan neuskin rannalle!
T: Fasist-Fish - 123957
Tänään 23.05.2011 on rantalentisturnaus neuskin rannalla. Alkaa kuudelta illalla ja kestää pelien pituudesta riippuen kahdesta kolmeen tuntiin.
Paikalle saapuu myös entinen neuskin rannan mestaruusjoukkue - The Fasist Sipules. VOITAJAN JOUKUE! Kaikki mukaan. - ei ole88
Team Tuning Gar on messis. Tullaa jo reenailee biitsille joskus 5 aikois. Otatte täl kertaa pataa fasisti pelet. Jos voitetaa nii teil ei oo enää asiaa biitsille! Tai jos tuutte nii jahataa teit meiän tuning kaaroil ainenkii 360km/h. Vittu saatte kyl pataa ja kovast. Ollaa reenattu rantalentist Samulin takapihal melkee vuos!
- fa nro1
ahahahahahah......niin muistetaan kuitenkin miten viime vuonna kävi.,,. ollaan uusittu koko kentällinen uusina pelaajina on tullut thunder ja jarkko......katotaan paikan päällä miten se päättyyy.
- ei ole88
Viimevuos oli viimevuos. Meil on ollu joka päivä kovat reenit. ei sit paljoo oo keren muuta tekee ku reenan 50 tuntii päiväs. Välil kyl pitän nukkuukii ja kirjotella riimei. Kirjotan koht tähän meiän voitonräpin mitä räpätää niiku real Gangstaz KUN me VOITETAAN! HAH
- fa nro5
omg onko toi jätkä aineissa, tollasille pitäis näyttää vähän mallia. Tullaan hiasella pihaan vielä joku päivä
- ei ole88
Ei vittu turha tulla tänne vittu uhkailee. Lues toi räbäytys tost alhaalt. SERV'D! HAH.
- ei ole88
Jou, Jou, Jou!
Me tultiin länsineuskista hakemaan voitto, matsit alkaa heti kun kuuluu torvensoitto.
JOU JOU JOU!
Täl kertaa The fasist sipules saa pahasti pataan, ei ne kerkee ees laskea sataan!
JOU JOU JOU
Iskulyönnillä nappaan pisteitä himaan, Tukehdut kohta sun tiimikaveris mälli limaan.
JOU JOU JOU
Ottelu voitettii 3 - 0, Ootte ihan vitun tappiolla.
JOU JOU JOU
Menkää nyt jo himaa wänkkää, koska ranta is now owned by gängstäzz!
SERVATTU! YEAH- ei ole88
WEST SIDE 4 LIFE! Menkää nyt jo eteläneuskilaiset vittuu meiän biitsilt
- mrstu
Kadun äänet vaatien kutsuu
valokeilat autojen tekevät elämää
ja kaupungin lapset se herättää.
Perjantai on meille kuin huume
ilta ottaa haltuunsa miestä jokaisen
nyt huoneessain yksin mä viihdy en. kohta se nähää kuka siellä huutaa hätää,kun meitsi on messis ei mitkään keharit oo stressis.!!!!
- vesihölmö
neuskinrantaa ei voita mikää!
- kerrankäynnyt
Neuskin rannan ihanan pehmeetä ja täyteläistä hiekkaa ei vaan voi vastustaa! :o
- J4R3
Ollaa jo periaatteessa meges ku ollaa jo tääl biitsil harjotteleens ja voidaa sannoo et teil muil ei oo mitää mahkui vaik pelaisitte yhten possen meitä real attitude niggersejä vastaa.
- simmarisammarit
täytyy vissiin itekkin uskaltautua tulla pulahtamaan sinne jos siellä kerran on noin lämmintä =)
- Rantavirasto
En olekkaan kuullut tästä(neuvottoman) ihanasta rannasta, pitää tänään varmaan käydä kuvailemassa vaikka onkin sateinen sää.
- ei ole88
Joo ei vittu ei viititty pelaa eilee ku sato nii se vesi ois vaa höyrystyn siel kuumuudes eikä ois nähny etee. Nomut jos tänää kävis vaikka pelaas sen turnauksen nii sais pokaalin kotio.
- vesiraamattu
Mulle nämä hetket ovat tärkeitä kun voi saada mahdollisuuden voittaa neuskin DA Boikkani
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2757680Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat654377Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2773704SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden522389Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä11857Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,31482Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr51347- 1061323
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401242Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.01221