Olisin hyvä mies sulle ja hyvin hellä.

Kumpa joku rakastais mua.
4144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niinpä. Minäkin yksin. Olis tosin paljon rakkautta ja hellyyttä annettavana mutta kohde hukasa.

Äänestä

Voi mies poloinen, jospa levittäytyisit siihen eteiseen kynnysmatoksi !
Hävettää miesten puoleksi.....

Äänestä

Kilttiä miestä ei kukaan rakasta paitsi äiti, mutta näköjään tätä palstaa lukiessa (ja muita) huomaa, että väkivaltaisia tai muuten kusipäitä kyllä rakastetaan oikein monen naisen voimin.

Äänestä

Kiintyisitkö keneen vain, joka sinuun vilkaisisi, kuin koira omistajaansa? Tunne arvosi ja etsi sitä yhtä, erityistä, oikeaa. Jos on ihan silkka rakkausvaje, sen täytyy lähteä lapsuudesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kilttimies 35 kirjoitti:

Kumpa joku rakastais mua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu