Paljonko THL'ssä saa palkkaa?

Paljonko THL:llän johtajat tienaa?
6381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Enemmän kuin sä, harmittaako?

Äänestä
  • Ei kai ne palkaa saa. Eikös ne saa nitä lahjuksia ;)

    Äänestä

  • höhöö-ö kirjoitti:

    Ei kai ne palkaa saa. Eikös ne saa nitä lahjuksia ;)

    varmaan myös aika hyvää palkkaa...

    Äänestä

15.000...20.000 eur/kk

Äänestä
  • Aika hyvä palkka, kun ottaa huomioon että virkatehtävien laiminlöynniksi ei lasketa edes rokotusten turvallisuusselvitysten tekemättäjättämistä ja virheellisen tiedon levittämistä

    Äänestä

  • jopas on kirjoitti:

    Aika hyvä palkka, kun ottaa huomioon että virkatehtävien laiminlöynniksi ei lasketa edes rokotusten turvallisuusselvitysten tekemättäjättämistä ja virheellisen tiedon levittämistä

    Kyllähän SDP suojelee omia palkkioviroissa istuvia puoskareitaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymys. kirjoitti:

Paljonko THL:llän johtajat tienaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu