Rasva ja alkoholi sairastuttavat suomalaisia

rasva ja alkoholi vievät sairastuvalle ja tappavat ihmisiä kuin koskaan!
Näitä tutkimuksia on, ja tulee olemaan. Rasva tukki suonet, siis tarvit statiineja.

SIIS ÄLÄ RYHDY ATKINSILLE, SURMAN SUU!
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Enemmän kuolonuhreja aiheuttavat THL ja Diabetesliitto ruokavaliosuosituksineen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Balleriina Lutuunen kirjoitti:

rasva ja alkoholi vievät sairastuvalle ja tappavat ihmisiä kuin koskaan!
Näitä tutkimuksia on, ja tulee olemaan. Rasva tukki suonet, siis tarvit statiineja.

SIIS ÄLÄ RYHDY ATKINSILLE, SURMAN SUU!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu