tietääkö kukaan?

Onko kemin keskussa joku mennyt hyppäämään/pudonnut katolta?
vai oliko vain pelkkää huhupuhetta?
Mielenkiinto heräsi.
Tämä olisi sattunut eilen tai toissapäivänä.
Poliisin sivuilla ei ainakaan ollut mainintaa eikä alueen lehdissä.
2585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Deppo ther 'seppo hyppäsi kolmannesta alas ja kuoli. narkkari pääsi viimeilelleen tripille.rauha hänen sielulleen!!

Äänestä
  • Siinä päästelee kirjotustaidoton mömmöaivo paskahöyryjä piikkiensä keskeltä! Otahhan pari ruiskullista viellä ja kokkeileppa ossaisikko sie lentää!! Pistäppä kerralla paremmaks ja kokkeile kaupungintalon kattoa, paremmin kiihtyy varmaan. Jos nuo aivoistas kasvavat homerihmastot äkäseen siinä välissä kutoutus siiviks ja ehtis ottaa tuulta alle, kokkeile ihimeesä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä vain kirjoitti:

Onko kemin keskussa joku mennyt hyppäämään/pudonnut katolta?
vai oliko vain pelkkää huhupuhetta?
Mielenkiinto heräsi.
Tämä olisi sattunut eilen tai toissapäivänä.
Poliisin sivuilla ei ainakaan ollut mainintaa eikä alueen lehdissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu