p/s-markkinamietteitä

asdfghjklöqwertyuiop

Tällä palstalla on usein ehdotettu sellaista, että naisettomaksi jääneet miehet alkaisivat nussia ja paritella niiden naisten kanssa jotka ovat jo käyneet tai vanhentuneet naisia paljon nussiville miehille kelpaamattomiksi.
Minusta tämä on vähän sama kuin paskahuusissa istuva paljon ruokaa suuhunsa ahmiva mies sanoisi, että syökää te sieltä paskahuusin alta mitä minulta jäänyt on. Lisäksi kun naiset aina kuitenkin nuorena ja kauneimmillaan ollessaan ovat hankkineet paljon p/s-kiokemusta, niin on heille näissä asioissa kokemton tai ainakin itseensä verraten lähes kokematon mies turn-off tästä nimenomaisesta syystä, ja siksi turn-off fiilikset ovat tässä tapauksessa vielä molemminpuolisiakin.

5

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hrthrttrhtr

      Onks koululaisilla alkanut talvilomat?

      • asdfghjklöwertyuiopö

        Kouluista en paljon ole enää niin aikoihin paljon piitannut, ja omasta kouluajastani on jo todella paljon aikaa kulunut.
        Minä tuossa käytin analogiaa, joita minä en paljon harrsata enkä niistä pidä. Murjaisin nyt kuitenkin tuon.
        Olen kertonut tällä palstallakin miksi en analogioista pidä, ja se liittyy siihen tapaan miten näitä analogioita paljon käytetään, mutta en nyt tähän taas jaksa siitä pakertaa.

        Tässä vaan ajan taka sitä miksi se menee niin, että sitä ollaan sitten ilman naista jos ei itselleen vähänkään sopivaa ole tai ole ollut saatavissa.


    • !!

      "turn-off fiilikset molemminpuoliset..." eli ei sulla silloin mitään ongelmaa ole, ole tyytyväinen.

      • asdfghjklwertyuiopåå

        No en minä täällä paljon omista ongelmistanin pakerra .Ne ovat mitä ovat, eikä ne paljon liity siihen jos ei näitä naisia nussi tai tarvitse heitä nussia.


    • Naisasialooseri.

      Niin tai jos joutuisi käyttämään toisen miehen käyttämää vessapaperia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1258
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      914
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      94
      904
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      23
      837
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      284
      739
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      727
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      636
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      34
      628
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      50
      571
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      129
      550
    Aihe