Nyt kaipailisin kaikenlaisia hyviä ideoita tekemisesta, lahjoista ym. yllätyksistä joita voisin toteuttaa kun minulla ja avomiehelläni tulee helmikuussa 10 vuotta seurustelua täyteen.. sivuja mistä etsiä vinkkejä?
10 vuotis vuosipäivä
avopari
1
563
Vastaukset
- Juhlan aika
Meilläkin on helmikuussa 10-vuotishääpäivä ja menemme ulos syömään ja juhlimaan. Se on yhteinen juhlapäivä, ei silloin tarvitse toisiaan lahjoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh892128Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361776- 1801326
- 241794
- 67732
- 59718
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49566
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </340514