Mistä niitä söpöjä, surffitukkasia villatakkipoikia (n. 22 v.) vois houkutella leikkiseuraksi? Sais olla vähän pyllerö - mieluumminkin niin.
Onko niillä hyvä saanti omassa ikäluokassaan, vai ovatko alttiita puumien saaliiksi?
(varhais)puumalle hipsterinuorukainen - mistä?
cold nites
5
385
Vastaukset
- Etsivä löytää
Kokeile iskuri.net
Sieltä löytää täsmähaulla juuri sitä seuraa mitä haluaa. On se sitten parisuhde tai seksiseuraa. Netti on hyvä tapa löytää turvallisesti juuri sitä seuraa mitä kukin haluaa, toisin kuin baarit. - hyh mikä sana
Voisiko joku selittää mikä on hipsteri kun siitä kaikki nykyään vouhottavat? Rättifirmat myyvät alushousuja nimellä hipsteri.
- u8rex
Täällä Jarmo 48 vuotta. Minulla on surffitukka ja villapaita. Olen pyylevä, ja pukeudun tarvittaessa myös naiseksi. Tavataanko? Katso profiilini.
- bartender22
miten ois serua sulle helsngin suunnalta?
Täältä löytyy:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462