Vuosi on tullut tässä käytettyä Autoglymin punainen kultainen yhdistelmää ja pesty myös AG:een hoitishamppoolla. Nyt kiinostaisi kokeilla jotai uutta merkkiä, Mitä siis suosittelisitte? jotain turtle wax, sonax vai korrek?
Kestävä vaha?
Adsdsre
3
79
Vastaukset
- jsndkasnkdfa
Alaska 2000
Hong Kongin halpisvaha, taitaa maksaa alle vitosen pullo.
Ostin kun halvalla sai, ihmettelin jo vahaushetkellä että miten tämä tekee näin asiallista jälkeä..... Olikin voittanut tuulilasin vahavertailun!
Vuosi sitten vahasin, vesi helmeilee edelleen pinnalla kuin just vahattuna. - asdferrt
Millasias nuo kovavahat on työstää?
Onko kokemuksia Colloniten tuotteista?- COLLINITE ON .
Helpompi kun esim. Korrek kiiltovaha .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh912184Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1471811- 1731333
- 229805
- 65754
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10741- 60730
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako212623- 49597
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349571