ostamaan rahoituksen kannalta Väyrynen&Vuokko mukeja. 1 kpl 1 euro postikulut. 5 kpl 4 euroa postikulut. 10 kpl 10 euroa ja postivapaasti.
Olen menossa pitkälle matkalle ja olisiko joku kiinnostunut
4
<50
Vastaukset
- Iso, komea hetero
Kirjoitat kalliita sanoja velihyvä, ostan kaikki ja pahvilaatikkoon kiitos. Oletko menossa Helsinkiin asti?
- Keskustaporvari
Onko ilma naarmuja? Ostan kaikki, arvo nousee, kun Väyrysestä tulee presidentti.
- Kapt evp H K
Ho hoo ho hoo, halvalla menee mutta menköön, priima tavaraa kuten Jompen asiakirjatkin.
Viimeinen vaalimainos nauratti ihan kippurassa. Eikö mies tosiaankaan ymmärtänyt mitä ohjesäännössä sanottiin myös hiusten pituudesta.
Oli vähän kuin olisi puusta pudonnut ja pelästynyt. - Varo homoja
Varo !
Jos menet Helsinkiin.
Autoja.
Siellä holtitonta ajoa.
Kun Hassi sanonut että on talvet lumettomia ja pakkasia ei enää ole.
Homot uskoi.
Ja se näkyi jo teillä.
Ihan holtitonta ..kuin kesäkeleissä uunot päästelee.
Sitten kolisee ja kolisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911052
- 55732
Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat
https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe35604Ei näytä hyvältä
Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj39546Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...49480- 31469
Jos vielä toivot...mies...
Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi45463- 34447
Olet hurmaava
Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su14431- 38424