Olen psyk.polin avohoidon potilas ja jos tulisi Suomeen ruokapuute, menisin niin laihax et joutuisin päivystävään hoitoon.
No.Mulla on ollut psyykehäiriö johtuen kuvitelmasta, että jos osaisin pornoa, saisin söpön ja hurmaavan poikaystävän, jopa 5 vuotta itseäni nuoremman komistuksen.
Olen ikäisekseni, varhaiskeski-, hyvin hoikka, mutta janinamaisilla muodoilla kaunistettu luonnon ketjussa.Kun leijona savannilla tappaa gasellin minä syön samassa tahdissa purkillisen tonnikalaa.
Olen yrittänyt peilin edessä kuvitella itseäni seksikkääksi.Se on huono juttu, koska mulla ei ole miestä, jolle riisuisin vaatteeni jne...Seksikäs mieliala vaatii purkautumiskeinonsa.
Hyvästi pallomammografia, tervetuloa ronski naiseus eli nyt minä olen parantunut tarpeesta tehdä bosailua.En ole bosava vaan riippurintsuinen ja koskaan en kestäisi olla kauna rinnat turvonneina ilman, että osaavakätinen mies niitä hiukan käsittelisi saaden eroottistilani laukeamaan rennoksi tilaksi.
Pornoa ei voi tehdä itse yksin mutta porno voi tappaa ihmisen kun hän on yksin haaveilemassa miehestä, jota ei ole.Siispä ryhdyn nyt tavalliseksi rintaliivien käyttäjäksi joka haluaa olla älykkö.Kirjainnumerokoodi on edelleen se Elizabeth Hurleyn ja Helena Christensenin tasokkuus eli 80C.Bye.
Pornografia aiheutti mielialahäiriön mussa..
PAUSE,UNPLUG.
3
146
Vastaukset
- yksinpuhelu.suomi
Mikäköhän tämäkin lumpun oikea ongelma näiden tekstien takana on?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10448956 - yksinpuhelu.suomi
- onko rasvakudosta?
Oletko sä se "pieni ja siro", joka dissaa normaaleja naisia läskeiksi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k374916- 823506
- 302953
- 612925
- 82737
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t552270- 391768
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91700- 181681
- 161574