Saatamme olla seksuaalisesti syrjäytyneitä, kaverittomia, työttömiä, yksinäisiä, hyödyttömiä, säälittäviä, surkeita, onnettomia, yökukkujia ja vaikka mitä muuta, mutta ainakaan emme ole niin säälittäviä kuin tämä kaveri videossa:
https://www.youtube.com/watch?v=w_aRKeDfqYo
Jatkossa kun kamppailen huonon itsetuntoni kanssa, muistutan itseäni, etten sentään ole aikuinen mies, joka ostaa McDonald'sista kaksi Happy Meal -ateriaa My Little Pony -lelujen takia. (Varoitus niille jotka erehtyvät katsomaan videota pidemmälle: saatatte kuolla sisältä viimeistään leikkimiskohtauksessa.)
Rohkaiseva havainto yömyöhällä
11
308
Vastaukset
- ,.,,
Niin...jos ostaja olisi ollut söpö parikymppinen tyttö, niin ehkä mylittleponeyly ei olisi ollutkaan niin noloa, vaan tyttöjen hupsuttelua.
- 20390
Mikä minut yllätti oli se, että ensimmäinen vastaus viestiketjussa pitää sisältönään sitä, että naisilla on tässä suhteessa asiat paremmin tai että ne ovat hyv'ksyttävämpiä naisille.
- dsfadsfasdf
Star Wars lelut olisin voinut ymmärtää. Jos paketissa olisi ollut käsikranaatti, kiinnostus aseisiin olisi ollut luonnollista poikien kiinnostusta aseisiin. E
i tuo ollut hupsuttelua.
- uneton.
En tiedä kumpi on säälittävämpää: tehdä tällainen video vai katsoa sitä.
- uneton.
ja vielä kolmelta aamuyöstä..
Onneksi pohjalta ei voi kuin nousta ylöspäin. Tai no, voihan tänne jäädä vielä virumaan. Hetkeksi.
- Siinäpä oli hyvin
tyypillinen ATM (sekä fyysisesti että henkisesti)
- Hengenheimolainen..
Jostain syystä tuli mieleen Mies1985.
- samaa kansaa
Sama havainto täälläkin. ; )
- Naisasialooseri.
Tuo mies on autistinen ATM.
https://www.youtube.com/watch?v=oL_VTOaXQ-U&feature=related
Tässä lisää my little pony settiä samalta kaverilta- ime munaa homo
Kohtalotoverisi siis.
- sgrhma
Ihan normibronyhan tuo. Minä en pysty noin luonnolliseen jutteluun naisihmisen kanssa. Tuossa oli jo pllunsaanti myyjättäreltä varmaan aika lähellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455130Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1161618Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151449Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "481349- 131173
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4106081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171037Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76999Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60807Junan alle
Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?27793