Uskovaiset jotka vastustavat eutanasiaa pyrkivät leimaamaan eutanasia semmoiseksi että naurava psykopaattinen viherpiiperövasemmistolainen hakkaa sängyssä makaavaa potilasta vesurilla päähän surmaten tämän vastoin tahtoansa.
Ja tuommoisten kanssako pitäisi sitten yrittää keksustella asioista.
Uskopvaisten luotsaama mielikuva eutanasiasta
6
125
Vastaukset
Nyt repesin :-)
Karikatyyrisi ei ole edes kunnolla karikatyyri. Karjalohjan seurakunnan kirkkoherra on pannut asiassa parhaan osaamisensa peliin:
Vihreät armomurhaajat http://www.karjalohjanseurakunta.fi/?sid=1
Asuin aikoinani tuolla ja kyseinen Linnavirta on aina ollut tunnettu railakkaasta kantaaottavuudesta, mutta nyt on kirkkoherralta karannut mopo käsistä. Ja lapaset.- O'ou
"Nyt nuo onnettomat ovat valmiita tappamaan kaikki tuottamattomat suomalaiset, jotka eivät äänestä vihreitä. Luvassa on paljon vanhusten murhia, jotka dementiassaan sanovat sekavan sanan. Se tulkitaan pyynnöksi armomurhaan. Kehitysvammaiset, monet yhteiskunnasta syrjäytyneet, oikeat työttömät ovat myös vaaravyöhykkeessä."
Ei noiden uskolla päänsä sekoittaneiden tosi hihhulien mielipuolisuutta voi edes näköjään liioitella. - dtykdtyk
Toi on sitä luokkaa toi teksti, että poliisille ilmoittaminen ei olisi ylireagointia! Vaikka itse en ihan pienestä lähtis poliisinpuheille niin tässä sitä voisi mielestäni tuon hyökkäyksen kohteet harkita.
- spällymälöö
Ilmoitin poliisille. Kirkkoherran vakanssi toimii raskauttavana asianhaarana; siinä virassa olisi syytä miettiä kahdesti ennen kuin kirjoittaa.
- omaan nilkkaan
Eropiikkiä, eropiikkiä...
- qupra
Erotkaa paskapuljusta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323017Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1982652Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1131271Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411228- 721136
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3021130Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211025Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8923