Alkaen tästä päivästä panen vain yhtä naista, joka haluaa seurustella kanssani, eikä ole vain seksin perässä. Ne ilmaiset huorat jotka eivät halua seurustella kanssani tavoitatte iskurista, jonne teen heidän puolestaan ilmoitukset yhteystietoineen. Niitä tulee toistakymmentä. Tämän on Reijonpäivän lahjani sinkut-palstan atm:ille, jokainen on helppo iskettävä omalla tavallaan. Carambola out.
Lopetan kaikki panosuhteeni
carambola87a
4138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kiitos minun ja muiden ätmien puolesta. Saisiko vielä tarkempaa vinkkiä noista vosuista?
Et oo tosissas?! Carambola se aina jaksaa yllättää. Mä luulin, että sun panoringissa oli joku ~3 naista. Missä välissä se yli kymmeneen nousi? Kyllähän sä reilu kaveri olisit jos delegoisit palstan ätmeille sun entiset hoitos :D
Tarkoittiko tuo muuten sitä, että olet löytäny naisen, joka haluaa sun kanssa seukata vai sitä, että etsit sellaista kunnes löydät ja sitä odottaessa et panorinkiä enää pyöritä?
Siinä oli yhtäaikaa max 3 mutta vaihtuvuutta oli liikaa...
En ole löytänyt naista joka haluaisia seurustella kanssani :( Luulen että tällä saan painetta nykyisiin hoitohini pohtia tosissaan haluavatko he mun kanssa enempää kuin fwb-suhteen.
Lisäksi ilman seksiä jääminen on linjassa aiemman ilmoitukseni tietoisesta syrjäytymisestä kanssa.
Panorinkisi naiset eivät ilmeisesti tiedä toisistaan. Joten otat yhden naisten tärkeimmän aseen tyttöystävän etsinnässä: pihtaamisen. Mutta eikö siinä ole riskinä se, että joku niistä panorinkisi neideistä murtuu puutteen alla ja alkaa sitten seukkaamaan kanssas, että saa mahtiaisaasi jatkossakin? Eikö siitä voisi tulla sulle fiilis, että nyt se naikkonen sitten seukkais sun kalus kanssa? Mitä jos se tyttö sitten kuulis joskus esim., että jollakin sen kaveritytöllä olis mennyt poikkiksensa kanssa poikki ja tällä poikkiksella (joka olis nyt siis vapaalla jalalla) olis kuulemma vielä isompi kalu kuin sulla. Mahtaiskohan se vaihtaa sut lennosta tähän toiseen jätkään?
Nää on ihan älyttömiä juttuja oikeesti :D Miten saat ees pyöritettyä noin montaa muikkelia kerrallaan? Ei sitä varmaan pelkällä mahtiaisalla tehdä, taidat olla ihan komeakin??