Opel Commodore GS, punainen, vinyylikatto, 25H moottorilla 1968. Tiedän, että kyseistä mallia ei tuotu Suomeen paljon. Coupe mallisia muistaakseni taisi tulla alle kahden käden sormin. Onko elossa?
Hei
PPmies
2
384
Vastaukset
- penap32
Itsellä oli -90 luvun alussa sininen (metalli väri) 2,5l suora 6, oli kolmella pystykaasarilla. Oli meelko orginaali vanteita lukuunottamatta. Oisko ollut -69 tai -70 mallinen.
- Ppies
Commo ei ole 3:lla kaasarilla.
25H tehomalli, 2 kaasarilla
Suora kutonen, voimaa on.
Mitä sille kuuluu?
Onko krokatu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462