Täytyy sanoa että eilen illalla oli kaikkien aikojen matsi sm-tittelistä Rosbergin ja Haapojan kesken.
Kerrankin sai rahoilleen täyden vastineen. Lähetän filmin tähän liitteeksi. Jos tunnistatte filmistä yhden kuka täällä palstalla joskus kirjoittelee--------Lähetän hänen Gallerian vieraskirjaan jonkun kuvan.
T. Veksi--Tampere:))
http://www.youtube.com/watch?v=xU1UbMFSwSQ
Kerrankin sai rahoilleen täyden vastineen. Lähetän filmin tähän liitteeksi. Jos tunnistatte filmistä yhden kuka täällä palstalla joskus kirjoittelee--------Lähetän hänen Gallerian vieraskirjaan jonkun kuvan.
T. Veksi--Tampere:))
http://www.youtube.com/watch?v=xU1UbMFSwSQ
Vastaukset 11
Vanhimmat
Se oli varmasti kokemus, onnea Jarnolle kovasti;)
Laitoin viestiä sinne.
HYVÄÄ YÖTÄ!
Kivat oli pikkujoulut
kun ei tahdo vaan aika riittää aina seurata kaikkea, mm:t tietysti..... tuosta tuli mieleen kun 1 kaveri sanoi että kun oli meneillään jalkapallon mm-kisat, se sanoi: neekereiden pelejä :D
Janne Ojanen-Tappara---------On nyt lista ykkönen pistetaulokossa;).
Fionatar arvas ekas----------muistan sua kuvalla galleriaasi.
Voikaa hyvin kaikki ihmiset!
T. Veksi.
vai mikä on syynä, sulla on oma palsta pysyisit siellä fionan kanssa,SAATANA!
Olenkos mä sun mielestä joku vittuilija? Kerroppa perusteet? Suomi on vapaa maa ja täällä vallitsee sanan vapaus. Olenko mä täällä kenellekkään syyttä päätäni aukonut?
Monte-----------Ei kuulu minun tapoihini----Minä arvostan käytöstapoja--------on meinaan jo sen verran elämänkokemusta.
T. Veksi:)
Pilkkasitte ziselin kanssa Veijoa ja vanhaa liittoa oli vain ilmaista mainosta, kiitos siitä.
Teit vain ilmaista työtä, et muuta.
Sinä olet todellinen riidanhaastaja itse, sinun on aika oppia sietämään olemassaoloni tai ole oppimatta, itsellesi vain aiheutat hallaa tuolla oudolla vihallasi.
Mikä Montea pännii? Onko kaikki hyvin? Ota huomioon, minä olen äijä jota ei käskytetä! Minä vastaan itse teostani ja kirjoitan siellä missä huvittaa ja silloin kun huvittaa----Enkä hauku edes sinua Kyrväksi tai muuksikaan. Minulla on toi itsetunto kohdillaan.
Uskon että miedän itsetunto ei ole palstasta kiinni, vaan siitä me itse TODELLISESSA elämässä olemme nähneet.
En välitä siitä palstalaiset ajattelevat, elämäni ei ole siitä kiinni todellakaan, ninkuin kerran sanoin sinulle en voi tinkiä periaatteistani, olen siinä luja niin kauan kuin minussa henki pihisee.
Siksi kärsin sinun raivoa ja pilkkaasi, mutta se on sen arvoinen asia.
kauniita unia :)
t. Ystäväsi
http://m.pimpmyspace.org/pimp/1/40/40cd52327d1cfd607ff8.gif Kuva :)