Näin todella kuuman teininaisen metrossa

Älymies 23

Istuin vastapäätä ahmien hänen suuria rintojaan silmilläni. Mutta miksi hän näytti niin kiusaantuneelta?

10

486

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moi taas!

      Huvittavaa, että sä et enää uskalla kirjoittaa vanhalla nimimerkilläs. Jos sun kaltainen istuu vastapäätä ja tuijottaa, niin ihme ettei se nainen kirkaissut ja juossut karkuun. Kertoo itsehillinnästä, että se oli vain kiusaantunut.

      • Älymies 23

        Kyrpä pystyssä silti istuin.


      • Moi taas!
        Älymies 23 kirjoitti:

        Kyrpä pystyssä silti istuin.

        Olisit avannut vetskarin ja huutanut "kato tässä se on" niin olisit varmaan saanut siellä metrossa sen huomion mitä kaipasit.


      • Älymies23
        Moi taas! kirjoitti:

        Olisit avannut vetskarin ja huutanut "kato tässä se on" niin olisit varmaan saanut siellä metrossa sen huomion mitä kaipasit.

        No mutta miksi mä niin olisin tehnyt?


      • Moi taas!
        Älymies23 kirjoitti:

        No mutta miksi mä niin olisin tehnyt?

        Ainakin se nainen olis ikuisesti muistanut sut. Mieti sitä.


      • huh huh huh
        Moi taas! kirjoitti:

        Ainakin se nainen olis ikuisesti muistanut sut. Mieti sitä.

        sekin yhtä jees


    • 10+16

      luulisi, että pornofilmeissä esiintynyt nainen olisi ollut ihan sinut sen kanssa, että joku tuijottaa tissejä.
      Jos taas puhut teinitytöstä, niin sitten toki ymmärrän reaktion.

      • Älymies23

        "luulisi, että pornofilmeissä esiintynyt nainen olisi ollut ihan sinut sen kanssa, että joku tuijottaa tissejä"

        Mistä päättelit että hän olisi poketähti? Ihan tavalliselta nuorelta naiselta vaikutti.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      53
      2512
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1666
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      4
      1613
    4. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      8
      1496
    5. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      261
      1493
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      25
      1181
    7. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1000
    8. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      992
    9. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      24
      991
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      77
      926
    Aihe