Maria!-ohjelmassa. Tekijänä julkkis. Suostuisitko moiseen?
Miehet! Peniksen suurennus
tehtiin suorassa
11385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
eivät kertoneet peniksen koosta mitään, vaikea sanoa.
Lopussa sanoivat, et alkuympärysmitta oli 10 cm, mikä olikaan halkaisija siinä tapauksessa?
http://fi.wikipedia.org/wiki/Kehä_(geometria)
Ympyrä itsessään on KEHÄ
Ja ´kyseessä olevan kappaleen (mulkku) on kyseessä KEHÄ 3 tie mulkkujen ympyröissä
_halkaisisja_ olisi tärkein avoinna oleva valtion virka, johon odotetaan ennusteen mukaan valittavaksi
Timo Soini (Persu)
.
"I don't think I'm happy. I fall asleep to the sound of my own screams
And in the morning, I wake up to the sound of my own screams."
Sen verran tyytyväinen olen kuitenkin, että en kuitenkaan moista kaipaa. Enkä edes niin paha huomio huora että senkään takia... Juu uskokaa vaan.
http://www.youtube.com/watch?v=8k5fw5-vasA&feature=related
siis rubiikin kuution mallinen
*kai sitä hiotaan reunoista* :D
Minä en ole mies, enkä ole nähnyt kyseistä mainitsemaasi "Maria!"- ohjelmaa, joten en tiedä, että kenestä "julkkiksesta" puhut, enkä ole kiinnostunut ottamaan selvääkään, mutta rehellisesti sanoen sellaien on mielestäni sekopää, jolla ajatukset liikkuu siinä määrin molossaan ja jollaisella itsetuntontonsa niin alhaalla, että ylimääräiset rahansakin laittaa johonkin keinotekojöötin rakentamiseen etumukseen... Ei mahda sellaisilla todellisen elämän huolia paljoa olla. Pahoittelen, jos tämä kommenttini loukkaa jotakuta, mutta minä rehellisesti ajattelen siten, että jos ei muuta käyttöä rahoilleen ole, kuin muokata omaa kehoaan, nin vähemmän narsistinen ihminen antaisi sellaiset ylimääräiset rahansa vaikka kehitysmaiden lapsillekin mieluummin... Voi olla, etten olisi asenteissani niin jyrkkä, jollei mulle elämässäni olisi tehty esimerkiksi kolmea verensiirtoa ja jollen olisi ollut letkuissa kuukausitolkulla ihan oikean fyysisen sairauden vuoksi - ehkä ja kenties juuri siksi en suuremmin käsitä niitä, jotka haluavat ihan vielä vapaaehtoisestikin lääkäkäreiden ronkittaviksi, ilman mitään todellista syytä.
Maria Veitolasta diggaan kyllä ihan kympillä.:) Tosi terävän oloinen nainen hän ja se "Maria!"- talk- show on ehkä Nelosen suurin helmi - hömppää, mutta tavallisuudesta poikkeavan kiinnostavalla otteella.
tota ohjelmaa näin jälestäpäi...aika hölmöö, mutta oma asiansa toki :)
http://www.nelonen.fi/ohjelmat/maria/etusivu/video/maria-ei-heikkohermoisille-hyaluroni-pistoksilla-saa-sekä-mittaa-että-muotoa
Josse nyt toi ees oli mitä haettiin..
ohjelmassa sanottiin et toi hoito vaikuttaa tuntoherkkyyteen niin että se tulee tunnottomaksi.
mitä iloa olis ittelle et vain nainen nauttis ja itte jäis ilman, jo ilman tuota hoitoakin on tunto-ogelmia lerssissäni, joutuu punnertaa niin et joku päivä posahtaa verisuoni päästä ja kuolen hyvin häpäisevässä tilassa.
Olen nainen ja totta puhuen ei minusta ole mitään merkitystä moisilla virityksillä. Perustuvat harhaluuloihin ja miehen komplekseihin.
Erektio on ainoa fyysinen vaatimus yhdynnälle ja useimmat naiset saavat orgasminsa kevyesti klitorista hankaamalla. Tämä isomman massan tunkeminen jonnekin on vain mielikuvaa, se on jopa vastenmielistä liian pitkäkin sattuu naiseen tietyssä kulmassa. Olen samaa mieltä ed. miehen kanssa: antakaa rahanne afrikan sairaaloille, siellä oikeaa korjattavaa riittää!