AT-mies, ahdistaako kesä?

mickey24

Tuossa eilen piipahdin iltapäivällä Helsingin keskustassa ja voi pojat täytyy sanoa että kyllä, kesä on parasta aikaa. Sain katseita upeilta naisilta, oli tiukkaa minihametta ja micro-shortsia päällä, oikein huumaava tunne kun kaunis nainen katsoo pitäen hyvännäköisenä. Huomasi kun tarkasti katso että miten heidän katseet siirtyivät ruskeista silmistäni päivittyneelle hauikselleni, katsoen tietenkin kokonaisuutta :)

Sinkkuna olisin tietenkin käyttänyt nuo tilaisuudet hyväkseni ja antanut muutakin kuin lämpimän hymyn (kuin eilen tein)

Olen enemmän kuin tyytyväinen parisuhteeseeni mutta, kyllä ennestään vahva itsevarmuus kasvaa kun näkee että olisi edelleen vientiä.

17

237

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HAHAHAHAHA

      Taas yks tämmönen lisää joka saa orgasmin katselemalla itseään peilistä.

      • sir_eino

        Flirtti kuuluu kesään. Naisten tulee katsella miehiä kesällä. Ja kyllä ne sitä tekeekin.


    • kjhg

      Itsevarmuus ja omahyväisyys ovat kaksi eri asiaa..

      • mickey24

        Se että korostan itsevarmuuttani, ei tee mua omahyväiseksi.

        Kateus sekä katkeruus taas kulkee käsi kädessä..


    • sir_eino

      Kesällä naiset on parhaimmillaan. Tyttöystävällä oli eilen erittäin seksikäs kesämekko.

    • Reipas Poikamies

      "What is essential is invisible to the eye"

    • ihmiset on tyhmiä

      Voi voi hyvä poikanen, joka aloitit tämän ketjun. Flirtti on ihan eri asia kuin se, että nainen on heti riisumassa pikkupöksyt pois. Varsinkin Etelä-Euroopassa on täysin normaalia, että miehet viheltävät perään ja kehuvat, jos nainen on naisellinen (vaikka olisikin pullukampi ja olisi ikääkin enemmän). Flirtti on ikäänkuin palautetta, että mies pitää näkemästään ja nainen kiittää siitä hymyllä.

    • Älyn haamu

      Ei erityisemmin. Kivaa kun on lämmintä ja vähäpukeisia naisia kaduilla.,

    • Mies1985

      Kunhan löytyy istuvia t-paitoja niin ei mitään merkitystä.

    • Reipas Poikamies

      Lääh.

      Tottakai tässä nyt haetaan sitä että kauniit naiset tahtovat laadukkaiden miesten nostavan heidän statusta flirtillä ja muulla tavoin kanssa-sisarten silmissä kun tämä miesten suosio on tärkeää, tosin nainen on seksikäs vain itseään varten-niin ne kaikki sanoo.
      Muunlaisten miesten naisten vilkuilu on creepyä stalkkausta ja ei ne naisen mustat rintsikat ja kesämekot kaikille niille samaa tarkoitakkaan.

      Etelän mallihan on että nussitaan kaikkea mikä antaa ja liikkuu, nainen myös kiittää flirtistä niillä toisilla huulillaan useammin.

      • m30.

        Nussitaan kaikkea mikä liikkuu on aika harvinainen tapa seksi-/parisuhdemarkkinoilla ympäri maailman. Ehkä afrikkalaisessa slummissa nussitaan ajankuluksi kaikkea mikä liikkuu, mutta useimmissa maissa ei tosiaankaan. Ei siellä Afrikassakaan. Suomalaisten tutustumistavat ovat pikanussimisineen itse asiassa useimpien muiden mielestä harvinaisen brutaaleja. Ei tällaista "nussitaan kännissä ja vaihdetaan numerot sen jälkeen" tutustumista useimmissa maissa harrasteta juuri ollenkaan, ja että se on vielä juuri naiset jotka haluavat, että tutustutaan sillä tavalla.


    • Tosi mies

      Sir einon aloitus näköjään.

      Menehän runkkari muualle.

      Kokeile osutko vosuasi vaikka silmään mällilläsi

    • rf3w498fef8w

      Aloittajan kaltaiset palstahäiriköt ahdistavat enemmän.

    • mickey24

      Onpa pateettista habitusta, ei voi muuta sanoa! lähes kaikki lukuunottamatta muutamaa viestiä on katkeraa ja aneemista itkemistä.

      Miehet eivät vain osaa iloita jos jollakin menee paremmin, sama juttu ilmenee kun menee miesten vessaan baarissa harrastaa seksiä jonkun naisen kanssa, mennään samantien pokelle valittaa. Eri juttu naisten puolella, heille tuo on taas iloinen asia.

      • hatehatehate

        Jos näkisin baarissa jonkun sir einon tai mickey24n menevän miesten vessaan nussimaan naista niin yllyttäisin jonkun tappelupukarin lätkimään nenän poskelle siltä nussijamestarilta.


    • Reipas Poikamies

      "Eri juttu naisten puolella, heille tuo on taas iloinen asia. "

      Unohdat täysin varmaan tarkoituksella naisten sisäisen taipumuksen kilpailla toistensa kanssa laadukkaista miehistä? Mitä luulet että se vähemmän meikattu Maija ajattelee kun seksikäs Sari sai taas sen komeen miehen seurakseen?

      "samantien pokelle valittaa"

      On myös niitä miehieä jotka osaa vielä käyttää nyrkkejään. Olen kuullut peräkylillä legendaa että vierailevat panostarat sai nekkuunsa helposti jos tuttujen tavisnaisia jyystivät.

      Toki Hesassa varmaan pidätte partyt jossa swappaatte naiset niin kailla on let's go meininki. Eikai se niin nuukaa siellä ole, ei järvi soutamalla kulu. PAnomiesten göölfrendit varmaan aika vaikea pitää "kotona" ?? Siinä saa nussija miestari panna parastaan varmaan useammin kuin joka toinen lauantai saunan jälkeen?

    • mickey24

      "..Mitä luulet että se vähemmän meikattu Maija ajattelee kun seksikäs Sari sai taas sen komeen miehen seurakseen?.."

      Pettymystä, iloa tai ei mitään! alemman tason nainen reagoi kypsemmin tilanteeseen kuin alemman tason mies. Kun tuota vessassa puikottamista harrastelin sinkkuna, niin koskaan ei nainen oli se sitten kaunis tai vähemmän viehättävämpi reagoinut negatiivisella tavalla.


      "..On myös niitä miehieä jotka osaa vielä käyttää nyrkkejään. Olen kuullut peräkylillä legendaa että vierailevat panostarat sai nekkuunsa helposti jos tuttujen tavisnaisia jyystivät.."


      Tuohonkaan tilanteeseen en koskaan törmännyt.


      "..Toki Hesassa varmaan pidätte partyt jossa swappaatte naiset niin kailla on let's go meininki. Eikai se niin nuukaa siellä ole, ei järvi soutamalla kulu. PAnomiesten göölfrendit varmaan aika vaikea pitää "kotona" ?? Siinä saa nussija miestari panna parastaan varmaan useammin kuin joka toinen lauantai saunan jälkeen.."

      eikai perjantai pullo ole vielä korkattu? :) en ole helsingistä mutta, sinkku-aikoinani harrastin seksiä naisten kanssa etelästä pohjoiseen että en ollut ainoastaan helsingissä. Eikä ole syytä tai tarvetta juosta vieraissa..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      329
      6247
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      48
      3706
    3. Sofia Virta: bänet!

      Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.
      Maailman menoa
      150
      2893
    4. "Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"

      "Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää
      Maailman menoa
      227
      2200
    5. Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan

      (Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol
      Maailman menoa
      107
      1763
    6. Otan vielä joskus yhteyttä

      Ja jos et vastaa, niin tulen sinne. Pakko puhua.
      Ikävä
      72
      1292
    7. Niin että miten

      Haluatko oikeasti olla minun kanssa oikeassa elämässä, vai onko tämä vain kirjoittelua
      Ikävä
      83
      1112
    8. Nuoriso on tyhmää tutkijat ovat todenneet

      Nyt se on todettu ääneen mitä kaikki ovat jo pitkään epäilleet. Nuoriso on tyhmentynyt tasaiseen tahtiin. Kohta pitää ni
      Sinkut
      145
      983
    9. Ikävä tilanne rikoksen vuoksi Espanjassa - Jari Sillanpää pistää uutta matoa koukkuun

      Jari Sillanpää on ehkä yksi suosituimmista tangokuninkaallisista. Ex-tangokuningas juhli viime syksynä 30 vuotista uraan
      Suomalaiset julkkikset
      10
      968
    10. Tätä ei tv:ssä: Farmi-tippuja Amski rehellisenä ongelmista kuvauksissa

      Ennakkosuosikki Amskidabamski Anne-Mari Tarkkio joutui ulos Farmi Suomi -realitystä. Voimatehtävässä vastakkain asettui
      Tv-sarjat
      11
      914
    Aihe