Miksi ihmeessä pitää olla Seipään-niellyt kravattiplanttu?

Totuuksien_Laukoja_1

Miksi täällä deitissä hakee nainen jotain seipäänniellyttä ja koulussa pölyttynyttä pukupelleä?? Eihän sellainen osaa edes PANNA ilman teoreettisia laskelmia ja suunnitelmaa kirjallisena siitä, että kuinka monta sisään - ulos liikettä saa aikaan naisessa orgasmin..BUAHAHA..Mitä WATTUA te sitä KOULUTUSTA vauhkoatte!! Ainakaan tuolla livenä ei sitä kukaan vauhkoa!!! On se varmaan mukava olla treffeillä sitten jonkun kirjakieltä puhuvan kraka-ukon kanssa,.,. sitten se varmaan alkaa laskea tilastoja ja tehdä kirjalisia suunnitelmia parisuhteen etenemisestä.. Olen nähnyt liikaa näitä Robottimaisia ukkoja..buahahhaha

11

489

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nainen_79

      Vastaus kysymykseesi löytyy kirjoituksestasi, ei se ole sen vaikeampaa. Hyvää kesän jatkoa sinulle.

    • Yleensä naisia viehättää hyvä ryhti, yleissivistys ja keskustelutaito.

      Ja PANNA se osaa kapisin koirakin.
      Olen nähnyt liikaa näitä tylsämielisiä edes amista läpi käymättömiä ukkoja, joilla pyörii mielessä pelkää "PILLU!!!11!!1"

    • Älä nolaa itseäsi

      Panna osaa lähes jokainen. Sinun käsityksesi seksistä taitaa olla jotain pornopelleilyä, jonka osaa apinakin?

      Se että pidät koulutettuja seipään nielleinä pukupellenä kertoo lähinnä omasta tietämättömyydestäsi ja ennakkoluuloisuudestasi. Et taida olla kovin fiksu yksilö?

      Hae ihmeessä lähiöbaarista joku white-trash -nainen. Sellaiset varmaan ihannoi kaltaistasi junttipelleä.

    • uimastringmies

      Siis..? Pitääkö olla yliopisto käytynä jotta osaa keksustella? Koulussako opetetaan keskustelu? ilman niitä ei ole sivistystä?

      • gagawfeefw

        Aloittajasta voisi päätellä, että joku koulu tai edes maailman näkeminen muualta kuin lähiökuppilasta saattaisi tehdä hyvää. Silloin voisi tajuta esimerkiksi sen, että vain pieni osa akateemisista kulkee arjessa muussa kuin ihan tavallisissa farkuissa (toki siististi) pukeutuneena ja puhuu ihan tavallista kieltä.


      • plöölf

        Yliopistossa ei opeteta välttämättä mitään keskusteluun liittyen. Ei ainakaan niillä aloilla, joita itse opiskelin. Keksustelusta en tiedä.


    • uimastringmies

      Olen charmantti ja fiksu mies. katsokaa deittini, tiedätte

      • *reps*

        HUijausta koko ilmoitus. Miten joku voi mennä halpaan.


    • '´¨'´¨'´¨'´¨'´¨'´¨'´

      Komppaan tuota aloittajaa siinä mielessä, että jos oikeasti rakastuu johonkuhun ihmiseen, niin koulutus ei ratkaise, vaan tunteet.

      Väärä lähtökohta naisella on hakea miestä koulutuksen perusteella, sillä eihän se voi olla se ratkaiseva tekijä ilmoituksessa, jos kaikki muu naisen mielestä täsmää miehessä.

    • elämä helpottuu

      En käsitä.

      Jos kerran sillä koulutuksella lohkeaa, niin mikset hanki itse semmoista?

      Et jaksa vai ei äly tai pitkäjänteisyys riitä?

    • Empiirinen_tutkija

      Olen seipään niellyt, pukuakin mielelläni käytän ja opiskellut paljon niillä harmailla opinahjon käytävillä. Outoa, mutta jo opiskelujeni aikana ja varsinkin niiden jälkeen naisista ja seksistä ei ole ollut mitään pulaa. Harmi, kun ei ole tullut laskettua yhdyntöjen aikana sisään/ulosmenojen aste-eroja tai kulmanopeuksia, puhumattakaan yo-tason todennäköisyysmatematiikasta orgasmien tulohetkestä tai niiden kestosta. Viimeksi nainen sitoi sen kravattini silmilleni, ennen kuin sitoi minut sänkyni päätytolppiin ja rakasteli monta yötä sekoittaen tajuntani. Olin kuin seipään niellyt, mutta naiseni vain kiitteli siitä koko yön. Eikä naistani haitannut yhtään, vaikka tarkkasilmäisenä ja älykkäänä katsoin sekä tarkkailin häntä joka sekunti kun hän ratsasti päälläni, tein empiirisä havaintoja, keräsin havaintoja ja muodostin lopulta hypoteesin koko tästä miehen ja naisen välisestä sisäkkäisestä suhteesta. Lopulta yleisen suhteellisuusteorian mukaan meille annettu aika ja energia loppuivat ja luhistuimme mustaan aukkoon, tuohon kolmikulmaiseen ja karheaan, josta mikään, ei edes valo, pääse ulos. Empiiristen tutkimusteni perusteella tuskin kukaan sieltä ulos haluaisikaan kerran sinne päästyään. Hiukkaset eli protonit, elektronit, positronit ym. alkoivat kuitenkin alkuräjähdyksen jälkeen yhtyä, muodostaa atomeita, molekyylejä ja lopulta eläviä soluja. Solut alkoivat jakautua eikä kestänyt aikaakaan, kun minun ja naiseni lisäksi seuraksemme oli solunjakautumisen vuoksi ilmaantunut kolmas, pieni ihminen. Hänestänkin tulee geeniperimänsä ansiosta älykäs ja hän saa kauniin ja fiksun naisen, jonka kanssa hän saa nauttia olostaan seipään nieltynä ja jatkaa sukututkimustamme tumma puku kravatti päällä. Me kaikki panemme tosi paljon arvoa opiskelulle sekä koulutukselle, varsinkin älykäs vaimoni panee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      52
      5592
    2. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      67
      2621
    3. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      18
      1960
    4. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      154
      1796
    5. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      36
      1742
    6. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      19
      1713
    7. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      5
      1458
    8. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1141
    9. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      80
      1119
    10. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      62
      935
    Aihe