- Haista perse !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Minä olen jo kauan sitten sanonut että liikenne valoissa seisotatutetaan ihan turhaan perkele ! Mistään ei tule ketään ja valo on vaan jumalauta punanen ! Hyvä että muutkin tajuaa !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Ei perkele kun on typerä tutkimus ! Eikä se kerro kuskeista mitään vaan se on homotutkijan oma väite että merkki vaikuttaa . Kaikkea perseestä revittyä paskaa tänne kirjotetaan !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Haista perse !
- Tiedän että tämä aihe on loppuun kaluttu, mutta pakko on purkaa, kun oli todella paska reissu viime viikolla kun kävin maalla. 500km ja melkei koko matka perkele puuduttavaa 80km/h vauhtia. Aivan perseestä. Lisäksi eka kerran kävi siten, että kun olin lusin 100km/h alueella ohittanut rekan, niin se tuli perkele taakse 80km/h (vaikka ajoin 91 mittarissa!) aluella työntämään vauhtia perseeseen. Todella paskamaista! Kyllä on "liikenneturvallisuus" kohdallaan. Miten tälläistä ihmisten kyykytystä voidaan sallia, ilman, että kukaan viitsii tehdä asialle mitään? Eli päättäjiä lähinnä tässä asiassa haluaisin patistaa. Jotain järkeä sentään saisi käyttää kun "turvallisuutta" (=sakkotuloja?) haetaan
- Haista perse !
- Tuo on niin totta ! Liikenne valoissa seisotatuttaminen on todella raivostuttavaa ! Siis perkele seisot tyhjässä risteyksessä ilman että muista suunnista tulee yhtään ketään ja hyvin voisit mennä mutta valot on säädety siten perseelteen että muille suunnille mistä ei ole tulossa ketään palaa helvetti vihreä ja sille suunnalle mistä joku olisi tulossa paistaa punanen ja se yksi sitten joutuu siinä seisomaan. Onko missään yhtään ketään jonka mielestä tämä on jotenkin järkevää ja fiksua? Ei tässä jumalauta ole mitään järkeä perkele ! Pelkkkää kyykytystä pyrograattien toimesta !
- Liikenne valoissa seisotatuttaminen on todella raivostuttavaa ! Siis perkele seisot tyhjässä risteyksessä ilman että muista suunnista tulee yhtään ketään ja hyvin voisit mennä mutta valot on säädety siten perseelteen että muille suunnille mistä ei ole tulossa ketään palaa helvetti vihreä ja sille suunnalle mistä joku olisi tulossa paistaa punanen ja se yksi sitten joutuu siinä seisomaan. Onko missään yhtään ketään jonka mielestä tämä on jotenkin järkevää ja fiksua? Ei tässä jumalauta ole mitään järkeä perkele ! Pelkkkää kyykytystä byrograattien toimesta !
- Sä oot liian tyhmä että tajuisit !
- Haista paska perse homo !