SENSSU

![]()
Aloituksia
380
Kommenttia
1711
KAUNIITA THAIMAALAISIA NAISIA.
Kukaan ei liene minun kanssani eri mieltä, että thaimaalaisten naisten kertakaikkisen ylivertainen kauneus, ystävällisy661000Ylärima ylitetty.
Numba. En tiedä tosiasiallisia toimiasi, mutta nyt on tilanne se, että neuvon sinua thaiviranomaisten sijaan vakavasti76883Minkä tähden viiden tähden kotiruokaa?
No mutta siinäpä oiva kysymys Pattayan kalamiehillle. Tuli tuossa mieleeni, että koska on tiedostettu populassa olevan60768Karma ja 13.
Hyvää huomenta toivotan täältä Chiang Maista hyvä juntti / juntit sinulle / teille kun aikanaan sitten heräätte Thaimaan11764Näin tällä kertaa.
Se on sitten välit poikki kertalaakista juntit, ei kaduta muutto tänne.Chiang Maihin. Suomi on päättänyt lähettää Ukrai17622Luottokortti, pankkikortti, monesta pankista ja luottoyhtiöstä?
Hieman ihmetyttää jopa riitelyksi virinnyt korttiasia, joten tässä oma näkökantani. Mihin ihmeeseen ihmiset tarvitsevat28614INTERNETROHKEUTTA.
Internet on siitä hyvä että pieni sielu voi sanailla ihan mitä tahansa, se on turvallista, mutta myös erittäin neitimäis54592Kelakorttihauskaa.
On se niin pienestä kiinni, että paikkantarakastuneet etunenässä miljoonasijoittaja aktivoituu vollottamaan, piipittämää51560Narsismin ja kiusan ero?
45 vuotias hieman vanhoollinen mies. Hän ei ole niin varakas kuin kiusallaan on antanut ymmärtää. Tuo vanhoollinen ei10541Harrastuksia.
Rakkailla on paljon harrastuksia leipomisista ja kasvimaan hoidosta lähtien kun aikaa liikenee matkailupalstamatkailulta39502KATKERIA MUISTOJA.
Aivan katkerana istun täällä Chiang Maissa nauttien Thaimaan parasta aamukaffia uima-altaamme kupeessa, kun tuli mieleen40479Sallittaneen hymyilyni.
30 kertaa kalliimpi auto ja klassikkomoottoripyörä. ----------------------------------------------------------- -------25453Mestarin terveiset.
Tuohon seuraavaan "Senssu on yhtä paljon rakennusmestari kuin sinä olet koelentäjä. Senssu kolisee vain kattilassasi" ko57441Sopiiko puuron hunaja vai omena, entä grillatessa?
100 vuotta vanha erikoisresepti, mureaa naudanlihaa grillattua yrteillä hunajaan sekoitettuna. เนื้อวัวหมักน้ำผึ้ง วัว32437Tutustuin hieman aiheeseen pakastetut viinirypäleet.
Kuten olen todennut, tältä palstalta toki voi myös jotain oppia. https://www.google.com/search?q=%E0%B8%AD%E0%B8%87%E0%24435SUKUPOLVIEN AJAN JA USEIMMISSA THAIMAALAISISSA KODEISSA.
Viitaten otsikon kahteen eri asiaan seuraavaa: Ensin maininta sukupolvien ajan, voi yhdistää aiheeseen thaimaalaisen k29431Pattayan matkaillun pääaiheita.
Matkapuhelimien tasokkuus, niiden hinta ja mistä ostettu, sekä minä vuonna. Eri matkapuhelimissa olevien kameroiden tas25427Huh hellettä.
Nyt pauhaa täydellä teholla keskusilmastointijärjestelmä, mutta täytyy todeta että ei riitä tehot. Paras paikka löytyy20421Kahvi ja Tia Maria.
Kitaran muotoinen tuosta lähti tossu mobedilla batonkia ja barmaa ostamaan kantaten polvi maassa taavernalle, niin päädy25417KEHON MUOTONA TYNNYRI.
En olisi tahtonut kommentoida mutta koska Lenkkitossuleipuri Tyttö Neitinen 2010 joka poistattaa tyttömäisyyttä itsestää16399