edullisimmat superfoodit ja vitaaminit kotiinkannettuna

erittäintyytyväinen

Moi!

Oon tilaillu jo pari vuotta iherbistä vitamiineja ja lisäravinteita, paikka yllättää koko ajan luotettavuudellaan ( kaikki paketit tulleet oikean sisältöisinä perille ) ja hinnoiltaan. Nyt löysin mm. sundown naturalisin vitamiinit, euron-pari purkki. Myös mm. Now foodsin tuotteet on erittäin hyvä laatuisia ja edullisia.

Jotain esimerkkejä:
Sundown naturals b-complex 60 tab. 1,2 eur
Sundown naturals c-vitamiini 500mg 100tab. 1,4 eur
Sundown naturals melatonin 3mg 120tab. 2,60 eur

siis tajuttoman halpaa. Kun tilaa alle 100$ paketteja niin ei mene tullimaksua ja tulee 4$ postimaksulla kotiovelle,

IVI278 koodilla saa ensitilaajat vielä 5$ alennuksen, kymmenellä eurolla saa jo laatikollisen vitaamineja kotiinkannettuna..huhuh.

www.iherb.com

7

566

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karppari09

      Koodilla SIV106 saat jopa 5$ alennuksen mistä tahansa ostostasi www.iherb.com

      Kannattaa kokeilla ja käyttää alennuskoodia SIV106

      - tyytyväinen asiakas

    • よよよ

      lopettakaa jo se iherbin ja alennuskoodienne mainostaminen. -_-

    • iherbin käyttäjä

      Vielä tänään keskiviikkona ilmainen lentourahti tilauksille, mitkä painavat enintään 1,8 kg ja maksavat enintään 80 USD. Ensitilaajalle koodi OTA138 antaa 5 USD alennusta!

    • PAS130
    • NEN469

      tällä koodilla alennusta 5 dollaria ensimmäistä kertaa tilaavalle: NEN469

      Ja näitä tuotteita suosittelen kaikille tervettä ja vireää syksyä toivoville:

      Monivitamiinivalmiste luonnollisessa muodossa,

      http://www.iherb.com/Now-Foods-Multi-Food-Complex-for-Men-80-Tablets/21115?at=0&rcode=NEN469 miehille

      http://www.iherb.com/Now-Foods-Multi-Food-Complex-For-Women-80-Tablets/21113?at=0&rcode=NEN469 naisille

      c-vitamiinia luonnollisessa, hyvin imeytyvässä muodossa:

      http://www.iherb.com/Madre-Labs-Madre-C-Vitamin-C-6-35-oz-180-g/17628?at=0&rcode=NEN469

      ja D-tä pitämään syysväsymys loitolla:

      http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-360-Softgels/18335?at=0&rcode=NEN469


      Suosittelen tutustumaan valikoimiin :) Nämä mainitsemani tuotteet hakkaa apteekin valikoimat mennen tullen, sillä kun tuote on ns. whole-food vitamiini,siinä muodossa kuin luonto sen tarkoitti, tarkoittaa se sitä, että se imeytyy monta kertaa paremmin kuin synteettiset serkkunsa.
      Parasta olisi tietenkin saada vitamiininsa ravinnosta, mutta kun se ei aina ole mahdollista, kannattaa ainakin katsoa, millaisia ravintolisiä nielee.

    • superfoodaaja

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4754
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3912
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      206
      3786
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      96
      2192
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1328
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      131
      1234
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      162
      1216
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1095
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      447
      978
    Aihe