edullisimmat superfoodit ja vitaaminit kotiinkannettuna

erittäintyytyväinen

Moi!

Oon tilaillu jo pari vuotta iherbistä vitamiineja ja lisäravinteita, paikka yllättää koko ajan luotettavuudellaan ( kaikki paketit tulleet oikean sisältöisinä perille ) ja hinnoiltaan. Nyt löysin mm. sundown naturalisin vitamiinit, euron-pari purkki. Myös mm. Now foodsin tuotteet on erittäin hyvä laatuisia ja edullisia.

Jotain esimerkkejä:
Sundown naturals b-complex 60 tab. 1,2 eur
Sundown naturals c-vitamiini 500mg 100tab. 1,4 eur
Sundown naturals melatonin 3mg 120tab. 2,60 eur

siis tajuttoman halpaa. Kun tilaa alle 100$ paketteja niin ei mene tullimaksua ja tulee 4$ postimaksulla kotiovelle,

IVI278 koodilla saa ensitilaajat vielä 5$ alennuksen, kymmenellä eurolla saa jo laatikollisen vitaamineja kotiinkannettuna..huhuh.

www.iherb.com

7

531

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karppari09

      Koodilla SIV106 saat jopa 5$ alennuksen mistä tahansa ostostasi www.iherb.com

      Kannattaa kokeilla ja käyttää alennuskoodia SIV106

      - tyytyväinen asiakas

    • よよよ

      lopettakaa jo se iherbin ja alennuskoodienne mainostaminen. -_-

    • iherbin käyttäjä

      Vielä tänään keskiviikkona ilmainen lentourahti tilauksille, mitkä painavat enintään 1,8 kg ja maksavat enintään 80 USD. Ensitilaajalle koodi OTA138 antaa 5 USD alennusta!

    • PAS130
    • NEN469

      tällä koodilla alennusta 5 dollaria ensimmäistä kertaa tilaavalle: NEN469

      Ja näitä tuotteita suosittelen kaikille tervettä ja vireää syksyä toivoville:

      Monivitamiinivalmiste luonnollisessa muodossa,

      http://www.iherb.com/Now-Foods-Multi-Food-Complex-for-Men-80-Tablets/21115?at=0&rcode=NEN469 miehille

      http://www.iherb.com/Now-Foods-Multi-Food-Complex-For-Women-80-Tablets/21113?at=0&rcode=NEN469 naisille

      c-vitamiinia luonnollisessa, hyvin imeytyvässä muodossa:

      http://www.iherb.com/Madre-Labs-Madre-C-Vitamin-C-6-35-oz-180-g/17628?at=0&rcode=NEN469

      ja D-tä pitämään syysväsymys loitolla:

      http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-360-Softgels/18335?at=0&rcode=NEN469


      Suosittelen tutustumaan valikoimiin :) Nämä mainitsemani tuotteet hakkaa apteekin valikoimat mennen tullen, sillä kun tuote on ns. whole-food vitamiini,siinä muodossa kuin luonto sen tarkoitti, tarkoittaa se sitä, että se imeytyy monta kertaa paremmin kuin synteettiset serkkunsa.
      Parasta olisi tietenkin saada vitamiininsa ravinnosta, mutta kun se ei aina ole mahdollista, kannattaa ainakin katsoa, millaisia ravintolisiä nielee.

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      179
      1927
    2. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      159
      1676
    3. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1646
    4. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      123
      1443
    5. Liian paljon hylättyjä ääniä

      Ottakaa avustaja mukaan jos ette osaa äänestää oikein. Moni varmaan sekosi kahden listan ja lipun takia. Oliko tarkoitus
      Maailman menoa
      131
      1165
    6. Ikäero suhteessa

      Huomasin äsken Iltalehden tuoreen artikkelin, jossa kerrottiin, että vain 5% parisuhteista on yli 10v ikäero. Millaisia
      Parisuhde
      50
      1052
    7. Tiedän kyllä sen

      Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen
      Ikävä
      58
      980
    8. Tämä Kuhmon valtuusto

      Pöh, sanon minä.
      Kuhmo
      15
      859
    9. Ähtärin vaalitulos ja nyt neuvottelut alkavat

      Keskusta voitti yhden paikan Ähtärissä kun oli hyvin ehdokkaita ( 32) ja kansanedustaja veturina keräämässä ääniä. P
      Ähtäri
      26
      856
    10. Ärsyttää et olet

      Niin välinpitämätön suhteeni
      Ikävä
      69
      852
    Aihe