vehnänorasmehu

aaltonen.erkki

Kaikkien superfoodien huipulla on vehnänorasmehu. Se sisältää periaatteessa kaiken, mitä maasta on saatavilla. Ylivoimainen koostumus. Katsokaa vapaasta tiedonvälityksestä -netistä- Google / Wheatgrassjuice ja lukekaa.

2

271

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tgtg

      Luin,oli täyttä paskaa koko juttu.Taidat erkki olla puoli outo=?

    • Sirkkuliisa

      En tiedä mihin tämä tgtg perustaa käsityksensä, eikä sillä ole väliäkään... hän varmaan tietää mistä puhuu.

      Itse olen käyttänyt vehnänorasmehua jo vuosia ja olen ollut todella tyytyväinen. Ihmettelen, miksi vehnänorasmehusta ei puhuta enää niin paljon kuin aiemmin? Tutkimustuloksiakin on jo tullut ympäri maailmaa. Kai muut aineet ovat jotenkin muodikkaampia?

      Minulle on aivan sama, käyttääkö ainetta joku muu kuin minä - maailmassa on mielipiteitä yhtä paljon ihmisiä. Tiedän vain, että meitä "puoli outoja" on aika paljon. Itse asiassa on mukaava olla "puoli outo". :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      167
      1613
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      941
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      753
    4. 51
      645
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      17
      628
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      547
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      163
      501
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      498
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      189
      437
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      429
    Aihe