vehnänorasmehu

aaltonen.erkki

Kaikkien superfoodien huipulla on vehnänorasmehu. Se sisältää periaatteessa kaiken, mitä maasta on saatavilla. Ylivoimainen koostumus. Katsokaa vapaasta tiedonvälityksestä -netistä- Google / Wheatgrassjuice ja lukekaa.

2

236

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tgtg

      Luin,oli täyttä paskaa koko juttu.Taidat erkki olla puoli outo=?

    • Sirkkuliisa

      En tiedä mihin tämä tgtg perustaa käsityksensä, eikä sillä ole väliäkään... hän varmaan tietää mistä puhuu.

      Itse olen käyttänyt vehnänorasmehua jo vuosia ja olen ollut todella tyytyväinen. Ihmettelen, miksi vehnänorasmehusta ei puhuta enää niin paljon kuin aiemmin? Tutkimustuloksiakin on jo tullut ympäri maailmaa. Kai muut aineet ovat jotenkin muodikkaampia?

      Minulle on aivan sama, käyttääkö ainetta joku muu kuin minä - maailmassa on mielipiteitä yhtä paljon ihmisiä. Tiedän vain, että meitä "puoli outoja" on aika paljon. Itse asiassa on mukaava olla "puoli outo". :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4188
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      112
      2731
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2232
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      29
      1883
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1843
    6. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1556
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      17
      1400
    8. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      65
      1310
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      132
      1270
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1178
    Aihe