Kaikkien superfoodien huipulla on vehnänorasmehu. Se sisältää periaatteessa kaiken, mitä maasta on saatavilla. Ylivoimainen koostumus. Katsokaa vapaasta tiedonvälityksestä -netistä- Google / Wheatgrassjuice ja lukekaa.
vehnänorasmehu
aaltonen.erkki
2271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Luin,oli täyttä paskaa koko juttu.Taidat erkki olla puoli outo=?
En tiedä mihin tämä tgtg perustaa käsityksensä, eikä sillä ole väliäkään... hän varmaan tietää mistä puhuu.
Itse olen käyttänyt vehnänorasmehua jo vuosia ja olen ollut todella tyytyväinen. Ihmettelen, miksi vehnänorasmehusta ei puhuta enää niin paljon kuin aiemmin? Tutkimustuloksiakin on jo tullut ympäri maailmaa. Kai muut aineet ovat jotenkin muodikkaampia?
Minulle on aivan sama, käyttääkö ainetta joku muu kuin minä - maailmassa on mielipiteitä yhtä paljon ihmisiä. Tiedän vain, että meitä "puoli outoja" on aika paljon. Itse asiassa on mukaava olla "puoli outo". :)