Hurrikaani Ophelia

Ophelia on neljäs myrsky tänä vuonna Attlantilla joka on saavuttanut hurrikaani luokan.
http://www.stormpulse.com/atlantic

Tietysti tästäkin normaalista myrskystä hohheli/jönssi saa helvatinmoisen alaaaarmin aikaisexi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuosta tuli mieleen: piti olla hammaskorjauksessa, oli joku amerikkalaisten HIRMU taas, sitten sanoin, kun pistivät Novocaiinia sitten ikeneen, tätä joo kokaiinin johdannaista, kysyin siinä: pääsenkö sitten kalalle veljen kanssa kun on tärkeää se?

No pääsin vaikka ihan kokaiinipöllyssä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

Ophelia on neljäs myrsky tänä vuonna Attlantilla joka on saavuttanut hurrikaani luokan.
http://www.stormpulse.com/atlantic

Tietysti tästäkin normaalista myrskystä hohheli/jönssi saa helvatinmoisen alaaaarmin aikaisexi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu